BIP
Spółki GK PHH
Spółki GK PHH

Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” sp. z o.o. prowadzi Sanatorium Uzdrowiskowe ”ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE”. Obiekt posiada wpis do rejestru podmiotów medycznych, wpis organizatora turnusów rehabilitacyjnych oraz wpis do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych.

Podstawową działalnością ośrodka jest działalność sanatoryjna i rehabilitacyjna z bogatą bazą zabiegową, oraz organizacja pobytów wczasowych.
Kompleks sanatoryjny składa się z Budynku Głównego, w którym mieści się recepcja, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, kryty basen. W Budynku Głównym na I, II i III piętrze znajdują się pokoje tarasowe oraz kategorii standard . W bocznych skrzydłach znajdują się pokoje z umywalkami kategorii turystycznej.

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa. Wzdłuż plaży biegnie nowo wybudowana ścieżka rowerowa, stanowiąca fragment międzynarodowej trasy rowerowej nr 10. Ośrodek położony jest przy trasie Kołobrzeg – Ustronie Morskie – Koszalin; w odległości ok. 6 km od centrum Kołobrzegu.

WWW