BIP
Spółki GK PHH
Spółki GK PHH

Grupa Interferie

INTERFERIE to działająca od ponad 30 lat polska sieć obiektów wypoczynkowych i hoteli z siedzibą na Dolnym Śląsku.

W ramach Grupy INTERFERIE funkcjonują spółki INTERFERIE S.A. oraz INTERFERIE Medical SPA sp. z o. o. INTERFERIE S.A. należy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Spółka akcyjna INTERFERIE jest ponadto członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

W zasobach Spółki INTERFERIE znajduje się ponad 1 900 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach o wysokich walorach uzdrowiskowych. Grupa INTERFERIE obejmuje obiekty należące do INTERFERIE S.A. położone w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie, a także hotel w Świnoujściu, należący do INTERFERIE Medical SPA sp. z o.o. Górskie hotele INTERFERIE specjalizują się w ofercie dedykowanej entuzjastom sportu i turystyki rodzinnej, natomiast obiekty nadmorskie to z kolei szeroki wachlarz usług Wellness&SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz bogata oferta pobytów leczniczo-rehabilitacyjnych.

INTERFERIE Medical SPA sp. z o.o. w Świnoujściu to czterogwiazdkowy hotel z pełną ofertą rehabilitacyjno-leczniczą i SPA dla klientów indywidualnych oraz gości biznesowych. Spółka należy do Północnej Izby Gospodarczej oraz Świnoujskiej Organizacji Turystycznej.

Spółka INTERFERIE S.A. posiada biuro turystyczne w Lubinie.

WWW