BIP
Spółki GK PHH
Spółki GK PHH

Geovita S.A.

Geovita S.A. to podmiot funkcjonujący na rynku usług turystycznych nieprzerwanie od roku 2004. Spółka została wydzielona w 2003 r. z Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A., które przekazało jej należące do siebie hotele i ośrodki. Początkowo funkcjonowała jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w roku 2012 została przekształcona w spółkę akcyjną.

Na bazę hotelowo-wypoczynkową składa się 10 funkcjonujących obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio znajdują się trzy obiekty nadmorskie: Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno, sześć górskich: Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych oraz jeden ośrodek nad jeziorem – Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy.

W ofercie, poza standardowymi usługami hotelowymi, znajduje się szeroka gama świadczeń zdrowotnych i rehabilitacyjnych. W siedmiu z dziesięciu obiektów prowadzone są zabiegi mające na celu poprawę jakości zdrowia, kondycji fizycznej oraz udzielane są świadczenia związane z odnową biologiczną.

WWW