02-08-2024

SZCZYRK – Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu – Halo Szczyrk

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Miejsce pracy: 3-gwiazdkowy Hotel Halo Szczyrk

Podstawowe informacje
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny
Rodzaj pracy: stacjonarna

Twój zakres obowiązków
• Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
• Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
• Realizowanie polityki sprzedażowo – marketingowej zgodnie z założonymi
budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowymi,
• Prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w internecie,
• Analiza efektywności kampanii oraz czynników wpływających na skuteczność działań
• Współpraca z mediami i portalami branżowymi
• Opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii sprzedażowych i marketingowych (plakatów, ulotek, tekstów reklamowych)
• Przygotowywanie promocji produktów (usług) i strategii sprzedaży
• Poszukiwanie nowych możliwości poszerzania oferty
• Kontrola nad przestrzeganiem procedur wynikających ze standardów marki Halo
Hotele,

Nasze wymagania
• Masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znasz języki obce, w szczególności komunikatywnie język niemiecki lub
angielski
• Jesteś ambitny, chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo oraz być częścią sieci
hotelowej Halo Hotele,
• Lubisz pracę z ludźmi,
• Jesteś optymistą, masz poczucie humoru, a praca sprawia Ci po prostu radość,
• Lubisz wielozadaniową, kreatywną pracę i innowacyjne rozwiązania,
• Myślisz kreatywnie, poza schematami,
• Masz mnóstwo energii i niestrudzoną postawę „dam radę”…

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu
Hotelowego
• Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i
podnoszenia kwalifikacji
• Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych, w tym sponsorowane ubezpieczenie
na życie oraz pakiet medyczny
• Preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach i obiektach należących
do Grupy Kapitałowej PHH
• Pracę w stabilnej i prestiżowej Spółce

Dołącz do nas już dziś! Prześlij nam swoje CV, a zaprosimy Cię na rozmowę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-i-marketingu-szczyrk-wrzosowa-21,oferta,1003508719
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.” Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo pod adresem https://phh.pl/klauzula-informacyjna-do-umow-dla-kandydatow-do-pracy/