AKTUALNOŚCI

27-07-2023

Zniżki w hotelach Grupy PHH z Kartą Dużej Rodziny

Rodziny z dziećmi posiadające Kartę Dużej Rodziny (KDR) mogą uzyskać nawet 15 procent zniżki na noclegi i gastronomię w hotelach i obiektach Grupy PHH. Najlepsze oferty obiektów honorujących KDR znajdują się na stronie rezerwacyjnej holdingu www.wPolsceNajlepiej.pl.

Przypominamy, że we wszystkich naszych hotelach i obiektach w Grupie PHH posiadacze Karty Dużej Rodziny uzyskają 15 procent zniżki na noclegi i gastronomię. Szczególnie w okresie wakacyjnym, zachęcamy wszystkie rodziny, posiadające KDR do wypoczywania w naszych hotelach, gdzie honorowana jest karta. Cieszymy się, że jesteśmy Partnerem tego programu i w ten sposób rodzice trojga lub więcej dzieci mogą korzystać ze specjalnych zniżek w naszych obiektach nad morzem, w górach, a także w innych turystycznych lokalizacjach. Zachęcamy do zwiedzania pięknych zakątków Polski i korzystania z naszych usług – podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać nawet do 15 procent zniżki na noclegi oraz na gastronomię w hotelach i obiektach Grupy PHH. Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu, czyli telefonicznie lub mailowo, a także przez portal www.wPolsceNajlepiej.pl. Możliwa jest również rezerwacja na miejscu. Nie obejmują rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki zostaną naliczone przy meldowaniu po okazaniu Karty Dużej Rodziny. Informacje o obiektach Grupy PHH, w których obowiązuje Karta Dużej Rodziny można znaleźć na stronie www.wPolsceNajlepiej.pl.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z co najmniej trójką dzieci. Przystąpienie do programu jest bezpłatne. Karta Dużej Rodziny oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Zniżki mogą oferować zarówno instytucje publiczne, jak i przedsiębiorcy prywatni. Przystępując do programu zyskują prawo do posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

 

Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski – w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich. Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group. Więcej informacji www.phh.pl