AKTUALNOŚCI

19-09-2016

Zacząć uprawiać sport – trudne? Nie z Czerkawskim w Juracie!

W pierwszy październikowy weekend Mariusz Czerkawski, gwiazda hokeja i jeden z najlepszych golfistów w Polsce, będzie uczył i motywował do tego by zacząć żyć zdrowo. Na spędzenie aktywnego weekendu ze sportowcem mogą liczyć goście Best Western Hotelu Jurata na Helu, gdzie Mariusz Czerkawski będzie motywował i zachęcał do zmiany – tym razem na stałe.

 

Coraz więcej osób żyje w pośpiechu i nie ma czasu lub chęci na regularne ćwiczenia a rozpoczęcie aktywności odkłada „na lepszy moment”. Jednak wbrew powszechnym przekonaniom, na rozpoczęcie aktywności potrzeba 5-10 minut dziennie. Warto za to wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać, żeby w skali kilku miesięcy przyniosło to oczekiwane rezultaty. Istotne – zdaniem Mariusza Czerkawskiego – jest to, że można zacząć w każdym wieku

Ale sama chęć do aktywnego trybu życia to za mało. Trzeba wiedzieć, jak się ruszać, żeby aktywność przyniosła nam jak najwięcej korzyści. Bo to, że jest ważna dla zdrowia fizycznego, ale również psychicznego jest dzisiaj dla wszystkich oczywiste.

Podczas weekendowego pobytu goście Best Western Hotel Jurata będą mogli aktywnie zacząć dzień z Mariuszem Czerkawskim, porozmawiać z gwiazdorem o budowaniu sukcesu w sporcie i w biznesie, czy pytać o sposoby na utrzymanie formy. Atrakcje Best Western Hotel Jurata, doskonała (i zdrowa!) kuchnia oraz nadmorskie, wypełnione jodem powietrze są obowiązującym standardem – nie tylko w czasie weekendu z Czerkawskim.

 

Mariusz Czerkawski to nie tylko znany w międzynarodowym środowisku golfista, który w ciągu dwóch lat gry doszedł do handicapu 5, wygrywając po drodze szereg turniejów golfowych, w tym World Golfers Poland Championship 2010 (w kategorii Celebrities), ale przede wszystkim jedyny Polak, który został gwiazdą amerykańskiej ligi hokejowej NHL. W rozgrywkach ligowych najsilniejszych drużyn hokejowych świata grał przez 12 lat, reprezentując najbardziej znane kluby hokejowe – Boston Bruins, Edmonton Oilers, New York Islanders, Montreal Canadiens i Toronto Maple Leafs i występując (także, jako jedyny Polak w historii) w meczu gwiazd NHL.

 

Spotkanie ze sportowcem będzie otwarte dla wszystkich gości Best Western Hotel Jurata.