AKTUALNOŚCI

12-12-2023

XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL z udziałem PHH

Prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu wziął udział w XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023, organizowanym przez redakcję ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy i portal Horecanet.pl.

W panelu pt.: „Rozwój vs. ryzyko – realia i perspektywy rynku w Polsce” powiedział, że hotelarstwo wraca już na dobre tory po kryzysie pandemicznym. – Hotelarstwo w Polsce jest na dobrej drodze. Nasz sektor zawsze jako jeden z pierwszych odczuwa skutki nadciagającego kryzysu, ale jest też pierwszą branżą, która odbudowuje się po kryzysie, czego najlepszym przykładem jest odbudowa hotelarstwa po pandemii – zaznaczył prezes PHH.
Podkreślił również, że największą wartością w tym biznesie są ludzie. – Widzimy, że do naszej branży wchodzi pokolenie młodych osób, funkcjonujące w nowych trendach, które często w zupełnie inny sposób postrzega świat. Dlatego też naszą rolą nie jest wzajemne zwalczanie się tylko zrozumienie ich sposobu myślenia. Pozwólmy młodym rozwijać własne możliwości i czerpmy z ich pomysłów. A z drugiej strony uczmy ich profesjonalnego hotelarstwa poprzez różnego rodzaju szkolenia, a także własne doświadczenie – dodał Cristescu.

Renaissance Warsaw Airport Hotel, należący do Grupy PHH, znalazł się w finale konkursu #ProfitHotelAwards2023 w kategorii najlepszy wystrój/ design podczas XVII Forum Profit Hotel 2023, organizowanego przez ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy.

Grupa PHH jest partnerem tego wydarzenia, które odbyło się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.