AKTUALNOŚCI

03-02-2015

Wyjątkowy tort dla wyjątkowej drużyny

Tłumy kibiców, dziennikarze oraz pracownicy i goście hotelu Courtyard by Marriott – wszyscy z entuzjazmem witali naszych brązowych szczypiornistów wracających z Mistrzostw Świata do kraju. Z tej okazji pracownicy hotelu przygotowali dla swoich wyjątkowych Gości wspaniały tort. Nie obyło się też bez mistrzowskiego hymnu i konfetti. A zdjęciom, autografom i wywiadom nie było końca…

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport jest od dawna drugim domem dla męskiej drużyny piłki ręcznej, a zawodnicy korzystają z jego usług przy każdej okazji. Związek Piłki Ręcznej w Polsce również od lat współpracuje z Courtyardem organizując tu swoje spotkania i konferencje prasowe.

Pracownicy hotelu Courtyard by Marriott, chcąc przyjąć swoich wyjątkowych Gości z należnymi honorami, przygotowali w podziękowaniu dla nich tort w barwach narodowych. Złoto-brązowa piłka umieszczona na biało-czerwonym torcie przypominała o zwycięstwie i brązowym medalu naszych reprezentantów na Mistrzostwach Świata w Katarze. Wszyscy zebrani szczerze gratulowali zawodnikom wspaniałej gry i życzyli kolejnych, równie spektakularnych sukcesów za rok.