AKTUALNOŚCI

17-11-2022

„Weekend za pół ceny” w Grupie PHH

Już jutro w całej Polsce po raz kolejny rusza akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Atrakcyjne oferty w miejscowościach nadmorskich, w górskich destynacjach, a także city break czekają na turystów w hotelach i obiektach Grupy PHH. Wszystkie oferty można znaleźć w portalu rezerwacyjnym wpolscenajlpiej.pl.

W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych ofert, z których nasi goście będą mogli skorzystać w promocyjnych cenach w naszych obiektach na terenie całej Polski. Szczególne polecamy interesujące propozycje na weekendowy wypoczynek w miejscowościach nadmorskich, w nowoczesnych i historycznych miastach w centralnej Polsce, a także w najciekawszych górskich destynacji dla aktywnych – podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Kampania „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to niezwykle ważny projekt dla promocji branży turystycznej w naszym kraju. Polski Holding Hotelowy od samego początku odgrywał znaczącą rolę przy zainicjowaniu tej kampanii we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Dzięki niej turyści mogą odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a przedsiębiorcy budować długoterminowe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. W tym roku powraca ona w nowej odsłonie i w trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

 

Grupa PHH jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce, posiada 54 hotele i obiekty z blisko 6 tysiącami pokoi, zlokalizowane w różnych częściach Polski. Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

Oferty dostępne na: https://wpolscenajlepiej.pl/oferty-specjalne/