AKTUALNOŚCI

12-12-2019

Warszawski Renaissance ponownie zdobył tytuł najlepszego hotelu biznesowego

W środę, 11 grudnia w ramach XIV Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2019, odbyła się Gala Profit Hotel Awards, podczas której wyróżniono najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Renaissance Warsaw Airport Hotel, już po raz drugi został zwycięzcą w kategorii „Hotel/ obiekt biznesowy, konferencyjny” w Polsce. Pierwszą nagrodę w tej kategorii hotel  Renaissance otrzymał w 2018 roku. Podczas uroczystej Gali Warszawski Renaissance został również wyróżniony w kategorii „hotel 4-5 gwiazdek” oraz „Innowacyjny hotel/ obiekt”.

Konkurs Profit Hotel Awards to wyjątkowa okazja promocji najlepszych hoteli i obiektów noclegowych w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży hotelarskiej w Polsce. Dodatkowego prestiżu temu wyróżnieniu dodaje fakt, że zwycięzców wybiera komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum Profit Hotel, czyli osób związanych z branżą hotelarską.

To wyróżnienie to dla nas doskonała informacja. Cieszymy się, że hotel Renaissance już drugi raz z rzędu został nagrodzony w tej kategorii. Sukces działalności naszego hotelu wiąże się z codzienną pracą każdej z osób zatrudnionej w hotelu. Od dwóch lat działalności codziennie stajemy na wysokości wyzwań lifestylowego hotelu pięciogwiazdkowego ale również staramy się inspirować naszych gości i tworzyć atmosferę, w której czują się swobodnie, a każde wydarzenie realizowane jest na najwyższym poziomie. Jestem niezwykle dumna z mojego zespołu i ich ciężkiej pracy – mówi Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel

 

Od otwarcia w 2018 roku Renaissance Warsaw Airport Hotel, nie tylko otrzymuje bardzo wysokie oceny od swoich gości, ale także jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Warszawski Renaissance jest najlepiej oceniany przez gości sieci Marriott International na tle 34 innych obiektów działających pod tą marką w Europie. Jest również laureatem nagrody “Debiut roku 2018” i „Hotelarskie Inwestycje Roku 2019” nadanym przez miesięcznik Hotelarz oraz nagrodzony w kategorii „MP Power Venue” podczas MP Power Awards 2018.

Renaissane Warsaw Airport Hotel to 5* obiekt należący do sieci Marriott International, który znajduje się zaledwie 67 kroków od terminala odlotów warszawskiego Lotniska Chopina. Stylistyka hotelu to bezpretensjonalna elegancja inspirowana wzornictwem lat 60. Renaissance Warsaw Airport Hotel oferuje 214 w pełni wyciszonych, komfortowych pokoi oraz 11 apartamentów. W hotelu znajduje się również nGin Bar, restauracja Challenge ’32, strefa Wellness&Spa oraz basen. Hotel Renaissance to także wyjątkowe miejsce na organizację wydarzeń i konferencji. W hotelu znajduje się przestrzeń konferencyjna o łącznej powierzchni 844 mkw., składająca się z siedmiu sal dowolnie aranżowanych na każdy event oraz z wyjątkowej Sali Balowej, którą można dostosować do każdego charakteru spotkania.