AKTUALNOŚCI

07-10-2016

To był niezapomniany weekend

– Jeżeli ktoś mówi, że nie ma pięciu minut dziennie dla siebie, to znaczy, że ma problem – mówi Mariusz Czerkawski. – Brak czasu na uprawianie sportu jest po prostu wymówką. Według Mariusza wystarczy 5 minut dziennie, na aktywność fizyczną, które sumuje się w tygodnie, miesiące i lata i daje wymierne efekty. To nie za wiele, żeby poprawić zdrowie i czuć się lepiej, prawda?

Weekend z Czerkawskim, czyli akcja, jaką dla swoich gości zorganizował Best Western Hotel Jurata był zdecydowanie najpiękniejszym od lat zakończeniem lata i początkiem kalendarzowej jesieni. Choć odbywał się już w październiku, słońce i pogoda okazały się na tyle wspaniałe, że wśród gości znaleźli się również miłośnicy kąpieli morskich.

Sobotni październikowy poranek w Juracie Mariusz Czerkawski rozpoczął od gimnastyki i biegu z gośćmi hotelu po plaży, a następnie pysznym i zdrowym śniadaniem. Potem odbywały się gry i zabawy integracyjne na plaży nieopodal hotelu oraz w pobliskim lesie. A były to zabawy dla całych rodzin – także takie, w których trzeba było się wykazać nie tyle sprawnością fizyczną, co intelektualną.

Wiele z nich stanowi  element oferty Best Western Hotel Jurata dla firm i organizacji, które decydują się na organizowanie w hotelu swoich imprez integracyjnych, lub konferencji.

Mariusz Czerkawski znalazł również czas dla najmłodszych, których uczył i z którymi zagrał w Unihokeja a także Golfa, pozując na końcu ze wszystkimi do pamiątkowej fotografii.

Podczas gdy dzieci były pod czujnym okiem animatorów, dorośli mogli skorzystać z czasu wolnego odpoczywając, regenerując siły w hotelowym basenie i saunie czy też budując plan treningów z osobistym trenerem.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich relacji i fotorelacji z Weekendu z Mariuszem Czerkawskim na naszych profilach społecznościowych w serwisie Facebook i Youtube:

https://www.facebook.com/HotelJurata/

 

Do zobaczenia następnym razem!