Sleep & fly
Wielkanoc 2020

Już od 199 zł
brutto za dobę, ze śniadaniem

Warunki oferty

Wybierasz się na zimowy urlop? Skorzystaj z oferty Sleep & fly i rozpocznij urlop wypoczęty:

Sprawdź szczegóły oferty w:

Hampton by Hilton Gdańsk Airpot – pobierz ofertę
Moxy Katowice Airport – pobierz oferę
Moxy Poznań Airport – pobierz ofertę
Holiday Inn Express Rzeszów Airport – pobierz ofertę
Hampton by Hilton Warsaw Airport – pobierz ofertę
Courtyard by Marriott Warsaw Airport – pobierz ofertę
Renaissance Warsaw Airport Hotel – pobierz ofertę

Dostępne warianty zakwaterowania:

Pokój jedoosobowy ze śniadaniem od 199 PLN
Pokój dwuosobowy ze śniadaniem od 239 PLN
Sprawdź warunki oferty dla poszczególnych miast

HAMPTON BY HILTON GDAŃSK AIRPORT

Trzygwiazdkowy Hampton by Hilton zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, jednego z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju. Położenie hotelu gwarantuje łatwy dojazd do centrum Gdańska, jak również pozostałych miast aglomeracji trójmiejskiej – Gdyni i Sopotu. Czterokondygnacyjny budynek oferuje gościom 116 pokoi.

Rezerwacje: +48 58 882 10 00

Hampton by Hilton Gdańsk Airport
ul. Juliusza Słowackiego 220
80-298 Gdańsk

MOXY KATOWICE AIRPORT

Trzygwiazdkowy hotel Moxy zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Obiekt dysponujący 100 komfortowymi pokojami i jest pierwszym hotelem marki Moxy w Polsce. W hotelu znajduje się biblioteka o powierzchni 55 m2, którą można przekształcić na potrzeby spotkania oraz dwa mniejsze pomieszczenia tzw. quite room na spotkania do 4-5 osób. Moxy jest nową marką ekonomiczną sieci Marriott. Pięciokondygnacyjny budynek hotelu został ukończony i udostępniony gościom we wrześniu 2018 roku.

Rezerwacje: +48 32 725 49 49

Moxy Katowice Airport
ul. Wolności 90
42-625 Pyrzowice

MOXY POZNAŃ AIRPORT

Hotel Moxy w Poznaniu powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań – Ławica. 120 pokojowy hotel przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi hotel lifestylowej Marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Obiekt dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Hotel jest bardzo dobrze usytuowany względem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania.

Rezerwacje: +48 61 672 90 00

Moxy Poznań Airport
ul. Bukowska 303
60-189 Poznań

HOLIDAY INN EXPRESS RZESZÓW AIRPORT

Holiday Inn Express Rzeszów Airport dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz przestrzenią, która pozwoli na integrację pomiędzy gośćmi. Strefy wspólne, zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli tej klasy w Europie. Pokoje dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.

Rezerwacje: +48 17 781 00 00

Holiday Inn Express Rzeszów Airport
Jasionka 952
36-002 Jasionka

COURTYARD BY MARRIOTT WARSAW AIRPORT

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt posiada 236 pokoi i 15 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 1000 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniamy przez gości hotelowych co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

Rezerwacje: +48 22 650 01 00

Courtyard by Marriott Warsaw Airport
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa

HAMPTON BY HILTON WARSAW AIRPORT

Hampton by Hilton Warsaw Airport w Warszawie zlokalizowany jest w pobliżu Lotniska Chopina, w niewielkiej odległości od największej warszawskiej dzielnicy biznesowej. Trzygwiazdkowy hotel posiada 116 pokoi.

TripAdvisor zaliczył Hampton by Hilton do grona 10 najlepiej ocenianych hoteli zlokalizowanych w Warszawie. Jest również najwyżej ocenianym hotelem trzygwiazdkowym i najlepiej ocenianym hotelem sieci Hilton w Polsce.

Rezerwacje: +48 22 204 18 00

Hampton by Hilton Warsaw Airport
17 Stycznia 39F
02-148 Warszawa

RENAISSANCE WARSAW AIRPORT HOTEL

Renaissance Warsaw Airport Hotel znajduje się naprzeciwko terminalu Lotniska Chopina w Warszawie. Jest to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International.

Hotel dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu.  Hotel Renaissance, jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzytać  z Executive Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną  i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska.  W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – 8 sal konferencyjnych, a także Sala Balowa.

Rezerwacje: +48 22 164 70 00

Renaissance Warsaw Airport Hotel
ul. Żwirki i Wigury 1H
00-906 Warszawa

Rezerwacja oferty:
Rezerwacja oferty:
Uzupełnij pole.
Uzupełnij pole.
Zaznacz pole.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie we wskazanym przez Ciebie celu, zgodnie z naszą polityką prywatności.