AKTUALNOŚCI

14-03-2019

Skorzystaj z weekendu za pół ceny i wygraj pobyt nad morzem

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i Polski Holding Hotelowy postanowiły nagrodzić turystów, którzy skorzystają z akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zróbcie sobie zdjęcie w tych dniach i pokażcie jak spędzacie ten wyjątkowy czas. Do wygrania m.in. 3 weekendy dla dwóch osób nad polskim morzem.

W najbliższy weekend odbędzie się VI edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. To doskonała okazja do wiosennego wypoczynku. Turyści mogą skorzystać z ofert 894 podmiotów, które obniżyły ceny aż o 50 proc. W akcji biorą udział nie tylko hotele, pensjonaty, obiekty agroturystyczne, lecz także SPA, restauracje, muzea, teatry czy firmy transportowe.

– Dotychczas z akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” skorzystało ponad pół miliona Polaków. Z edycji na edycję bijemy kolejne rekordy i zachęcamy Polaków do zmieniania swoich przyzwyczajeń. Coraz częściej nasi rodacy podróżują poza wysokim sezonem turystycznym. Mam nadzieję, że ten konkurs zachęci do udziału w akcji tych wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają co robić w dniach 15-17 marca – powiedział Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to idealny sposób na promowanie wypoczynku i podróży po Polsce poza sezonem wysokim. Dlatego MSiT, POT i Polski Holding Hotelowy postanowiły zorganizować konkurs fotograficzny dla wszystkich, którzy skorzystają z ofert partnerów akcji.

 „Pokaż, gdzie spędzasz Weekend za pół ceny i wygraj kolejny weekend w Polsce” to konkurs, który odbędzie się na Facebooku w dniach 15-21 marca br. Wystarczy zrobić wiosenne zdjęcie weekendowego wyjazdu i zamieścić je pod postem konkursowym na fanpagu Polska Zobacz Więcej – https://www.facebook.com/WeekendNizszychCen/. W konkursie wyróżnionych zostanie 8 osób. Trzy główne nagrody – pobyt weekendowy dla dwóch osób w atrakcyjnych hotelach nad polskim morzem – zostały ufundowane przez Polski Holding Hotelowy. Pozostałe 5 wyróżnionych osób otrzyma lokalizatory notiOne. Zgłoszone zdjęcia powinny obrazować miejsca i atrakcje, które biorą udział w wiosennej edycji akcji lub pokazywać piękne zakątki naszego kraju – krajobrazy, miasta, wsie, ciekawe i atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu. Prace oceni komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatorów.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” (www.polskazobaczwiecej.pl).