AKTUALNOŚCI

28-02-2019

Ruszyła sprzedaż ofert „Weekend za pół ceny”

Dziś na konferencji w Restauracji Belvedere zainaugurowano VI edycję akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”​, organizowanej wspólnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Polską Organizację Turystyczną. Partnerem akcji jest Polski Holding Hotelowy.

– My hotelarze traktujemy akcję „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” przede wszystkim jako akcję marketingową i inwestycję w przyszłość – podkreślił podczas panelu „Sposoby na wydłużenie sezonu turystycznego” Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. Prezes Cristescu przypomniał, że wszystkie hotele należącego do PHH biorą udział w VI edycji ogólnopolskiej akcji.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. VI edycja akcji odbędzie się w dniach 15-17 marca, a sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 28 lutego. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli telefonicznie lub mailowo powołując się na hasło „Weekend za pół ceny”.