AKTUALNOŚCI

04-01-2021

Prezes PHH po raz trzeci został Człowiekiem Roku Polskiego Hotelarstwa

Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, już po raz trzeci został wybrany Człowiekiem Roku Polskiego Hotelarstwa w plebiscycie “7 NAJ” czasopisma branżowego “Hotelarz”! Nagroda za 2020 rok została przyznana zarówno za działania stricte hotelarskie, jak i prospołeczne.

Wśród działań prospołecznych “Hotelarz” wymienia m. in. udostępnienie obiektów na hotele dla medyków, stworzenie fundacji “Hotele dla Medyków”, dostarczanie posiłków służbom medycznym, udostępnienie hotelu Renaissance małym pacjentom onkologicznym z Instytutu Matki i Dziecka oraz wsparcie infolinii NFZ i GIS.

Wśród działań branżowych – podpisanie umowy z największymi sieciami na wprowadzenie ośmiu hoteli pod globalne marki. Z siecią Marriott International na Le Meridien w Krakowie, Four Points by Sheraton we Wrocławiu i Poznaniu, z IHG na voco w Katowicach i Holiday Inn Express w Lublinie, a z siecią Best Western na Aiden by Best Western w Łodzi oraz na Best Western Plus w Olsztynie i Rzeszowie.

Gheorghe Marian Cristescu Człowiekiem Roku został już w 2012 roku, kiedy jako dyrektor sieci Best Western na Polskę dwukrotnie powiększył portfolio sieci oraz w 2018 jako prezes Chopin Airport Development, tuż przed przekształceniem w Polski Holding Hotelowy, kiedy również przyczynił się do powiększenia portfolio grupy ponad dwukrotnie.

Więcej informacji na stronie: https://www.e-hotelarz.pl/artykul/72250/7-naj-hotelarza-2/