AKTUALNOŚCI

02-07-2015

Port-Hotel ma nowy hotel w Juracie

Port-Hotel, skuteczny operator i sprawdzony franczyzobiorca, wzbogacił swoje portfolio o kolejny trzygwiazdkowy hotel. 30 czerwca spółka przejęła, należący do Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, hotel Jurata. Obiekt zlokalizowany jest na Półwyspie Helskim, w Juracie przy ulicy Świętopełka 11 i oferuje 45 pokoi.

„Podstawowym kierunkiem naszych działań jest realizacja nowych projektów hotelowych w wybranych lokalizacjach w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji przy regionalnych portach lotniczych oraz w centrach miast. Dotąd spółka skupiała się na realizacji projektów i zarządzaniu hotelami biznesowymi oraz ekonomicznymi. Jurata jest pierwszym naszym hotelem wypoczynkowym. Realizujemy plan, który zakłada konsekwentne zwiększanie potencjału spółki poprzez uruchamianie nowych inwestycji, jak również zarządzanie nowymi obiektami, a hotel Jurata otwiera przed nami nową drogę i nowe możliwości” – mówi Adam Strażecki, prezes zarządu spółki Port-Hotel.

Hotel Jurata jest czwartym obiektem zarządzanym przez spółkę Port-Hotel. To nowoczesny  hotel położony na Półwyspie Helskim. Oferuje 45 komfortowych, przestronnych i klimatyzowanych pokoi o podwyższonym standardzie, wśród których są 32 pokoje jedno i dwuosobowe, 10 pokoi trzyosobowych i 3 apartamenty. Elegancki wystrój wnętrz budynku, cisza, spokój, kameralna atmosfera i dobra kuchnia niewątpliwie służą dobremu wypoczynkowi. Goście mogą korzystać również z basenu, gabinetów SPA oraz jedynego na Półwyspie Helskim bowlingu.

Port-Hotel, oprócz zarządzania czterema obiektami, skutecznie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Spółka podpisała umowę franczyzy i będzie operatorem będącego w budowie, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina. Trwają również przygotowania do rozpoczęcia budowy hotelu przy porcie lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach. Wszystkie aktualnie realizowane i planowane przedsięwzięcia doskonale wpisują się w plan rozwoju spółki, który Port-Hotel konsekwentnie wdraża.