AKTUALNOŚCI

19-06-2019

Polski Holding Hotelowy z najważniejszą nagrodą od Marriott International

Polski Holding Hotelowy otrzymał najważniejszą nagrodę przyznawaną przez międzynarodową firmę Marriott International. Nagroda Partnership Circle Award to docenienie PHH jako najbardziej wartościowego partnera biznesowego wśród właścicieli i partnerów franczyzowych w Europie w 2019 r. Ceremonia wręczenia narody odbyła się w zeszłym tygodniu w Barcelonie.

Nagroda ta jest przyznawana firmom, które dzielą wzajemne, długoterminowe zaangażowanie w rozwój sieci hoteli Marriott, w pełni angażując się w inicjatywy marki i realizują jej wizję. Koncentrując się tym samym na swoich pracownikach, tak aby stworzyć dobrze zarządzany i zaangażowany zespół, który ma realny wpływ na zapewnienie doskonałej obsługi gości hotelowych. W tym roku laureatem nagrody Partnetship Circle Award 2019 w Europie jest Polski Holding Hotelowy, który stanowi wzorzec dla innych firm zarządzających hotelami franczyzowymi i jest szanowanym, wieloletnim partnerem międzynarodowej firmy Marriott International.

– Polski Holding Hotelowy uosabia kulturę i maksymę Marriott, mówiącą o tym, że sukces nigdy nie jest ostateczny; obejmując swoich współpracowników i społeczność lokalną twórczym talentem i energią. PHH demonstruje prawdziwą chęć rozwoju i dążenie do nieustannego podnoszenia imponujących wyników zarówno z perspektywy komercyjnej, jak i operacyjnej. Dzięki wysokiemu poziomowi znajomości branżowego know-how zespół PHH nigdy nie przestaje dążyć do tego, by być najlepszym, wprowadzając innowacje, nowoczesne rozwiązania i optymalizując istniejące rozwiązania operacyjne – współpraca z nimi to przyjemność – podkreśla Matt Hughes, Senior Director Marriott International.

 

– Jestem dumny, że Polski Holding Hotelowy znalazł się w elitarnym gronie najlepszych, międzynarodowych firm i został wyróżniony przez Marriott International jako najbardziej wartościowy partner biznesowy – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Jest to tak naprawdę dostrzeżenie bardzo dużej pracy całego naszego zespołu i docenienie profesjonalizmu naszych pracowników. Nasza firma została wyróżniona za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, rozwój i wiarygodność. Ta nagroda pokazuje również, że jako spółka Skarbu Państwa jesteśmy w stanie osiągać wyniki na najwyższym, międzynarodowym poziomie i zagwarantować dalszy rozwój firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że taką nagrodę po raz pierwszy otrzymała polska firma – dodaje prezes PHH.

Polski Holding Hotelowy, którego głównym zadaniem jest konsolidacja zarządzania obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa, od wielu lat współpracuje jako franczyzobiorca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Hilton International, Best Western Hotels &Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group, w tym również Marriott International. PHH jest właścicielem czterech hoteli z brandem sieci Marriott – Courtyard by Marriott, który jest zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina i w tym roku po 16 latach od otwarcia przechodzi generalny remont; Renaissance Warsaw Airport Hotel – pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance i pierwszy w skali całego kraju pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z lotniskiem oraz dwa hotele lifestylowej marki Moxy – Moxy Katowice Airport przy Porcie Katowice-Pyrzowice, który został otwarty w 2018 r. jako pierwszy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej hotel tej marki oraz hotel Moxy Poznań Airport przy Porcie Poznań-Ławica, który przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.