AKTUALNOŚCI

20-02-2019

Polski Holding Hotelowy stawia na rozwój swoich pracowników

Krzysztof Pyza, który przez ostatnie 15 lat pracował w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott, awansował na zastępcę dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence.

– Ten awans wpisany jest w naszą filozofię inwestowania w ludzi niezależnie od wieku, tylko od zaangażowania w pracę. Dotychczas nasz wieloletni pracownik Pan Krzysztof Pyza nie miał możliwości dalszego awansu, ponieważ nasza firma była zbyt mała. Teraz wraz z rozwojem Polskiego Holdingu Hotelowego mamy większe możliwości rozwoju dla naszych pracowników. Bardzo się cieszę, że takie osoby dalej chcą się rozwijać w naszej spółce i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy w branży hotelarskiej – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Krzysztof Pyza w 2003 roku związał się ze spółką Chopin Airport Development, która w styczniu 2019 r. przekształciła się w Polski Holding Hotelowy. W hotelu Courtyard by Marriott zajmował stanowisko Kierownika Zmiany w Gastronomii (w latach 2003-2004), następnie Kierownika Działu ds. Organizacji Bankietów (2004-2015) i Zastępcy Kierownika Działu Gastronomii (2015-2019). W połowie lutego 2019 r. objął stanowisko zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence.