AKTUALNOŚCI

27-05-2024

Polski Holding Hotelowy na Dniach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Na zaproszenie Wydziału Ekonomii reprezentowanego przez dr.inż. Agnieszkę Tul-Krzyszczuk, przedstawiciele PHH z Biura Zrównoważonego Rozwoju wzięli udział w XXII Dniach SGGW w Warszawie, które odbyły się 17 i 18 maja na terenie kampusu uczelni na Ursynowie.

Tematem wystąpienia był “Zrównoważony Rozwój w kontekście programów środowiskowych w hotelarstwie”. Dyrektor Biura Zrównoważonego Rozwoju Adam Zieniuk-Gąsiorowski oraz Audytor ds. Zrównoważonego Rozwoju dr Adam Wykowski, przedstawili przyszłym studentom i zainteresowanym słuchaczom informacje o Grupie Kapitałowej PHH, zrównoważonym rozwoju, unikalnym charakterze marki własnej Halo oraz zaletach programu środowiskowego Eco-Challenge.

W lutym tego roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie miało miejsce uroczyste podpisanie umowy o współpracy szkoły z Polskim Holdingiem Hotelowym.
W ramach współpracy PHH jako partner działań edukacyjnych będzie podejmował aktywności mające na celu propagowanie branży hotelarskiej oraz turystycznej i podnoszenie efektów nauczania w tym zakresie.