AKTUALNOŚCI

30-10-2019

Polski Holding Hotelowy honoruje Kartę Dużej Rodziny w swoich hotelach

Hotele należące do Polskiego Holdingu Hotelowego dołączają do partnerów honorujących Kartę Dużej Rodziny. PHH jako spółka Skarbu Państwa zapewnia, że ten ukłon w stronę polskich rodzin będzie miał również pozytywny wpływ na rozwój turystyki.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z minimum trojgiem dzieci  zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej, a teraz również hotelarskiej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług.

– Bardzo zależało nam, aby Polski Holding Hotelowy, jako Spółka Skarbu Państwa dała dobry przykład i mogła również przyczynić się do wspierania polskich rodzin. Obecna sytuacja ekonomiczna Polski oraz różne programy społeczne takie jak np. Program 500+, które zostały wdrożone w ostatnich latach będą miały bardzo pozytywny wpływ na rynek turystyczny, w tym również na rynek hotelowy w Polsce – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

W ramach świadczeń wszystkie hotele należące do spółki będą mogły świadczyć zniżki od najniższej ceny publikowanej na noclegi oraz zniżki na gastronomię (z wyłączeniem alkoholu). Dla posiadaczy KDR w hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego, śniadania wliczone są w cenę dla dzieci do 16 roku życia przy płatności rodziców za śniadania. Zniżki obowiązują wyłącznie w  przypadku dokonania rezerwacji hotelowej poprzez bezpośrednie kanały hoteli: telefonicznie lub mailowo. Możliwa jest również rezerwacja na miejscu w hotelu.

 

W akcji biorą udział:

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Golden Tulip Gdańsk Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Best Western Hotel Jurata

Moxy Katowice Airport

Moxy Poznań Airport

Holiday Inn Express Rzeszów Airport

Hotel Katowice

Hotel Kopernik (Olsztyn)

 

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie gminy odpowiadającym miejscu zamieszkania lub za pośrednictwem Platformy Informacyjno-Usługowej Emp@tia (www.empatia.mpips.gov.pl). Założenie karty jest bezpłatne.

Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym. Celem działania holdingu jest utworzenie silnego i profesjonalnego polskiego podmiotu hotelowego, konkurencyjnego w branży, sprawnie zarządzającego bazą obiektów należących do Skarbu Państwa. W portfelu PHH znajduje się obecnie 9 obiektów, zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie, Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim. Jeszcze w 2019 roku otworzy się kolejny hotel – Moxy w Poznaniu. W 2019 roku Polski Holding Hotelowy objął całość udziałów spółek AMW Hotele, Gliwickiej Agencji Turystycznej, Hoteli Olsztyn oraz Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych. Dzięki temu w grupie kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego znajduje się łącznie 26 obiektów hotelarskich. Ponadto, w ramach umowy z PHN o zarządzanie, w najbliższych latach PHH otworzy Moxy & Residence Inn
w Warszawie oraz jako pierwszy w Polsce i w Europie wprowadzi marką Vīb, należącą do sieci Best Western Hotels & Resorts. Pod szyldem marki Vīb będą funkcjonowały Apartamenty Zgoda w Warszawie.