AKTUALNOŚCI

29-08-2018

CAD dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Wszystkie hotele należące do Chopin Airport Development (CAD), już po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

– Od samego początku spółka Chopin Airport Development włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kolejnej, piątej już edycji, wezmą udział wszystkie nasze hotele, w tym hotel Moxy w Katowicach, który zostanie uruchomiony na początku września – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. – Cieszymy się, że poprzez udział w ogólnopolskiej kampanii turystycznej promującej Polskę umożliwiamy turystom odkrywania pięknych miejsc naszego kraju, oferując przy tym korzystne ceny naszym gościom hotelowym – dodaje Cristescu.

W V edycji akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” biorą udział wszystkie hotele należące do CAD: trzy hotele zlokalizowane w Warszawie – Renaissance Warsaw Airport Hotel, Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Hampton by Hilton Warsaw Airport, hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Porcie Lotniczym Gdańsk – Hampton by Hilton Gdańsk Airport, a także, znajdujący się na Półwyspie Helskim, Best Western Hotel Jurata oraz Moxy Katowice Airport.

– Akcja zachęca naszych rodaków do zobaczenia więcej, czyli do zwiedzania Polski i odkrywania miejsc jeszcze nieodkrytych. To fantastyczna inicjatywa sama w sobie, a możliwość poznawania naszego kraju i jego atrakcji za pół ceny powoduje, że z roku na rok zainteresowanie nią jest coraz większe. Widzimy to po liczbie rezerwacji w naszym hotelu – podkreśla Aneta Stępkowska, dyrektor hotelu Courtyard by Marriott.

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną w dniach 5–7 października 2018. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Chopin Airport Development należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli wpisując w temacie e-maila hasło: „Weekend za pół ceny”. Sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 19 września br.

W akcji biorą udział:

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Best Western Hotel Jurata

Moxy Katowice Airport