AKTUALNOŚCI

02-03-2022

PHH udostępnia obiekty ludziom uciekającym przed wojną

Polski Holding Hotelowy zgłosił swoje obiekty do Urzędów Wojewódzkich w związku z przyjęciem wszystkich, którzy potrzebują pomocy uciekając przed wojną. Od kilku dni hotele tej państwowej spółki goszczą już pierwsze grupy uchodźców z Ukrainy.

Jak wyjaśnia prezes PHH, Gheorghe Marian Cristescu: – Już w czasie pandemii spółka zdobyła bardzo cenne doświadczenie w udostępnianiu swoich obiektów dla potrzebujących. Dzięki współpracy z MSWiA i wojewodami wypracowaliśmy sprawdzony model działania, który również teraz kiedy zaistniała potrzeba pomocy dla uchodźców znajduje swoje zastosowanie.

Jak dodaje Gheorghe Cristescu: – Aby nasze działania były najbardziej skuteczne muszą być one skoordynowane centralnie i lokalnie z samorządami, dlatego gorąco polecam do rejestracji waszych propozycji pomocy na stronie www stworzonej w tym celu: https://pomagamukrainie.gov.pl/

 

Pomoc jest na bieżąco koordynowana przez Urzędy Wojewódzkie i w zależności od potrzeby będziemy odpowiednio dostosowywana do realnych potrzeb. – Jestem podbudowany tym, że tak naprawdę cały kraj stał się jednym wielkim zespołem pomocy dla Ukrainy, hotelarze są od początku obecni na polu wsparcia a nasz zespół może również dołożyć swoją cegiełkę do tego narodowego zrywu pomocy dla Ukrainy – dodaje prezes PHH.

Link: https://www.e-hotelarz.pl/artykul/81516/polski-holding-hotelowy-udostepnia-obiekty-ludziom-uciekajacym-przed-wojna/