AKTUALNOŚCI

26-06-2023

PHH ponowie realizuje dziecięce „Wakacje Marzeń”

Polski Holding Hotelowy po raz drugi włączył się do akcji „Wakacje Marzeń”, przekazując zarówno wsparcie finansowe jak i miejsca w jednym z obiektów Grupy PHH. W tym roku 27 podopiecznych z domów dziecka spędza niezapomniane chwile w Krasnobrodzie, na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego.

W ramach akcji zainicjowanej przez Stowarzyszenie People for People oraz Turystyczną Organizację Otwartą dzieci z domów dziecka po raz drugi wyjechały na wakacje marzeń. Wakacyjny pobyt rozpoczął się już w pierwszym dniu wakacji – 24 czerwca i potrwa do 2 lipca. Turnus ten w znacznej części został sfinansowany przez Polski Holding Hotelowy.

– Cieszymy się, że mogliśmy ponownie wesprzeć szlachetną akcję „Wakacje Marzeń” organizowaną przez Turystyczną Organizację Otwartą i Stowarzyszenie People for People. Nie wszystkie dzieci mają możliwość skorzystania z letniego wypoczynku, dlatego wspólnie z branżą turystyczną chcemy pokazywać Polskę i świat dzieciom, które nie mogą liczyć na czar rodzinnych wakacji. Gorąco zachęcamy innych do wsparcia tej cennej inicjatywyzachęca Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR w Polskim Holdingu Hotelowym.

Jak podkreślają organizatorzy „Wakacji Marzeń”, ludzie z branży turystycznej mają wielkie serce i są wrażliwi na potrzeby społeczne. Wypoczynek w Krasnobrodzie to pierwszy wyjazd w tegorocznej akcji „Wakacje Marzeń”. W ramach środków zgromadzonych głównie podczas ostatniej Aukcji Charytatywnej na II Gali Waszej Turystyki organizatorzy akcji postarają się wysłać jak najwięcej dzieci.

 

Naszym celem w tym roku było wysłanie na wakacje marzeń 60 dzieci z domów dziecka. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się przekroczyć tę liczbę, co nas niezwykle cieszymówi Łukasz M. Mikosz, prezes Stowarzyszenia People for People i pełnomocnik zarządu Turystycznej Organizacji Otwartej.

Branża turystyczna ponownie w tym roku pokazała ogromne serce. Dzięki aukcji charytatywnej Waszej Turystyki potroimy liczbę wysłanych dzieci. Nie jesteśmy w stanie opisać radości, która nas przepełnia. Wszystkim naszym darczyńcom, przyjaciołom i całej branży turystycznej z całego serca dziękujemy  dodaje Alina Dybaś, prezes Turystycznej Organizacji Otwartej.

Akcja „Wakacje Marzeń” odbywa się pod patronatem honorowym Minister Rodziny i Polityki Społecznej p. Marleny Maląg. Patronat nad wydarzeniem objął również sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki p. Andrzej Gut-Mostowy.