AKTUALNOŚCI

29-10-2019

PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Hotele należące do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), już po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Jesienna edycja odbędzie się
w dniach 22-24 listopada, a sprzedaż ofert rusza już 30 października.

– Od samego początku spółka Polskiego Holdingu Hotelowego włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kolejnej, siódmej już edycji, wezmą udział hotele należące do naszej spółki, w tym również hotel Moxy w Poznaniu, który zostanie uruchomiony na początku listopada – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu HotelowegoCieszymy się, że poprzez udział w ogólnopolskiej kampanii turystycznej promującej Polskę umożliwiamy turystom odkrywania pięknych miejsc naszego kraju, oferując przy tym korzystne ceny naszym gościom hotelowym – dodaje Cristescu.

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną w dniach 22-24 listopada 2019. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli wpisując w temacie e-maila hasło: „Weekend za pół ceny”. Sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 30 października br.

W akcji biorą udział:

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Golden Tulip Gdańsk Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Best Western Hotel Jurata

Moxy Katowice Airport

Moxy Poznań Airport

Holiday Inn Express Rzeszów Airport

AMW Hotele

 

 

Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym. Celem działania holdingu jest utworzenie silnego i profesjonalnego polskiego podmiotu hotelowego, konkurencyjnego w branży, sprawnie zarządzającego bazą obiektów należących do Skarbu Państwa. W portfelu PHH znajduje się obecnie 9 obiektów, zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie, Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim. Jeszcze w 2019 roku otworzy się kolejny hotel – Moxy w Poznaniu. W 2019 roku Polski Holding Hotelowy objął całość udziałów spółek AMW Hotele, Gliwickiej Agencji Turystycznej, Hoteli Olsztyn oraz Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych. Dzięki temu w grupie kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego znajduje się łącznie 26 obiektów hotelarskich. Ponadto, w ramach umowy z PHN o zarządzanie, w najbliższych latach PHH otworzy Moxy & Residence Inn w Warszawie oraz jako pierwszy w Polsce i w Europie wprowadzi marką Vīb, należącą do sieci Best Western Hotels & Resorts. Pod szyldem marki Vīb będą funkcjonowały Apartamenty Zgoda w Warszawie.