AKTUALNOŚCI

26-02-2020

PHH dołącza do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Hotele należące do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), już po raz kolejny biorą udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Wiosenna edycja odbędzie się w dniach 20-22 marca, a sprzedaż ofert rusza już 27 lutego.

– Od samego początku spółka Polskiego Holdingu Hotelowego włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kolejnej, ósmej już edycji, wezmą udział wszystkie 27 hoteli należących do naszej spółki – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego – Cieszymy się, że poprzez udział w ogólnopolskiej kampanii turystycznej promującej Polskę umożliwiamy turystom odkrywanie pięknych miejsc naszego kraju, oferując przy tym korzystne ceny naszym gościom hotelowym. Uważam, że akcje tego typu, w ciągu kilku lat mogą dać Polsce silny brand i działają na korzyść polskiej turystyki – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju,  w dniach 20-22 marca 2020 roku. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty w obiektach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego należy zgłosić się do recepcji jednego z hoteli wpisując w temacie e-maila hasło: „Weekend za pół ceny”. Sprzedaż ofert zostanie uruchomiona 27 lutego br.

edit 12.03.2020

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy o zawieszeniu akcji “Weekend za pół ceny””
https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/wazny-komunikat-o-akcji-polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny#n

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie już dokonanych rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem.