AKTUALNOŚCI

23-05-2024

O sukcesie marki Halo w książce prof. Philipa Kotlera

Przedstawiciele Polskiego Holdingu Hotelowego wzięli udział w konferencji InfoShare 2024, która odbyła się w dniach 22-23 maja w Gdańsku. W trakcie tego prestiżowego wydarzenia miała miejsce premiera książki „Podstawy nowoczesnego marketingu” Philipa Kotlera, w której jednym ze studiów przypadku jest Halo – nowa polska marka hotelowa stworzona przez PHH.

„Podstawy nowoczesnego marketingu” to wyjątkowa publikacja, która łączy teorię i praktykę biznesu, stanowiąc cenne źródło wiedzy dla studentów, menedżerów i przedsiębiorców. Książka analizuje przypadki firm, które odniosły spektakularne sukcesy, zmieniając oblicze polskiego i światowego biznesu. Case study Halo, przygotowane przez Annę Izdebską-Litefti, Kierownika ds. marketingu, oraz Renatę Pawłowską-Maciak, Dyrektora Pionu Handlowego PHH, szczegółowo opisuje proces rebrandingu i wprowadzenia na rynek nowej polskiej marki hotelowej.

– Udział marki Halo w książce „Podstawy nowoczesnego marketingu” oraz prezentacja jej sukcesów podczas konferencji InfoShare 2024 to znaczące osiągnięcia, które podkreślają innowacyjne podejście Polskiego Holdingu Hotelowego do rebrandingu i marketingu. Nasza firma z dumą wspiera rozwój polskich marek i przyczynia się do promocji polskiego rynku hotelarskiego na arenie międzynarodowej – podkreśla Renata Pawłowska-Maciak, Dyrektor Pionu Handlowego w PHH.

Książka „Podstawy nowoczesnego marketingu” została opracowana pod redakcją światowej sławy ekonomisty i guru marketingu prof. Philipa Kotlera we współpracy z Mariuszem Soltanifarem i Barbarą Mróz-Gorgoń. Publikacja ta, będąca praktycznym przewodnikiem po współczesnym marketingu, prezentuje innowacyjne podejścia i sukcesy blisko czterdziestu polskich firm, w tym marki Halo.

– Halo to nowa marka hotelowa Polskiego Holdingu Hotelowego, która oferuje komfortowy wypoczynek w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach Polski. Obiekty Halo takie jak Halo Szczyrk, Halo Hel, Halo Toruń i Halo Szczecin łączą lokalny charakter z nowoczesnym designem, gwarantując międzynarodowy standard w konkurencyjnych cenach. Marka kładzie duży nacisk na budowanie relacji, celebrowanie codziennych chwil oraz współpracę z lokalnymi dostawcami – mówi Anna Izdebska-Litefti, Kierownik ds. marketingu w PHH.

InfoShare to największa konferencja technologiczna i startupowa w Europie Środkowo-Wschodniej, przyciągająca co roku tysiące uczestników z całego świata. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 150 prelegentów, którzy omawiali najnowsze globalne trendy technologiczne, innowacje w biznesie, sztuczną inteligencję oraz marketing przyszłości. Wśród gości specjalnych znalazły się takie autorytety jak Henrik Von Scheel, Jeff Gothelf oraz Natalia Hatalska.