AKTUALNOŚCI

05-01-2024

Nowy dyrektor Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center

Z początkiem stycznia 2024 roku funkcję dyrektora Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center objął Grzegorz Forma, doświadczony hotelarz i wieloletni pracownik Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Grzegorz Forma to absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2010 roku. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2019 roku, pracując jako kierownik recepcji w nowopowstałym Holiday Inn Express Rzeszów Airport. Od 1 stycznia 2024 powierzono mu funkcję dyrektora Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center wchodzącego w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

– To kolejny przykład na to, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani w branży i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Jestem przekonany, że tak wysokiej klasy hotelarz z ogromnym doświadczeniem zagwarantuje Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center utrzymanie wysokiego standardu i zadba o komfort naszych gości – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Best Western Plus Hotel Rzeszów City Center wchodzący w skład Grupy PHH znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa. Dobra lokalizacja jest atutem zarówno dla klientów przybywających w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel posiada 60 pokoi, część restauracyjną, bar oraz 3 sale konferencyjne dla 150 uczestników. Hotel posiada również własny, przestronny parking na 50 miejsc.