AKTUALNOŚCI

04-11-2016

Nowy dyrektor Best Western Hotel Jurata

Należący do Chopin Airport Development Best Western Hotel Jurata  ma nowego dyrektora. Został nim Cezary Tur, związany z hotelarstwem niemal od początku swojej kariery. Doświadczenie w zawodzie zdobywał w hotelach polskich i brytyjskich. Pracował m.in. w Pommer d’Or Hotel w Jersey.

 Cezary pracuje w hotelarstwie od 15 lat. Był między innymi dyrektorem generalnym w projekcie otwarcia hotelu Hampton by Hilton na Śląsku, dyrektorem operacyjnym i dyrektorem sprzedaży w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie po kilku latach awansował na zastępcę dyrektora generalnego. Wcześniej rozwijał się zarządzając sprzedażą w Omega Hotel Olsztynie, w Kołobrzegu – w Sand Hotel oraz Marine Hotel a także w szczecińskim Radisson Blu. Jego doświadczenie w pracy w hotelach zarówno wypoczynkowych jak i biznesowych nad morzem jak i w górach będzie miało ogromne znaczenie dla naszego hotelu w Juracie, który w założeniach ma być najpopularniejszym miejscem nadmorskiego wypoczynku jesienią, zimą oraz wczesną wiosną.

– Zdecydowałem się przyjąć propozycję objęcia funkcji Dyrektora BWHJ ponieważ wierzę, że zmiany niosą za sobą rozwój. Wierzę też, że jest to obiekt z ogromnym potencjałem i mam szereg pomysłów na to w jaki sposób ten potencjał rozwinąć – mówi Cezary Tur.

Best Western Hotel Jurata to kameralny trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 45 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i jest idealnym miejscem na wypoczynek jak również organizację spotkań biznesowych.

Jest to jedyny hotel o charakterze wypoczynkowo – konferencyjnym w portfolio Chopin Airport Development.