AKTUALNOŚCI

14-05-2021

Moxy Poznań Airport znów przyjmuje gości

Od 15 maja, po ponad rocznym zamknięciu, Moxy Poznań Airport ponownie zostanie otwarty dla gości. 120 pokojowy obiekt, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, będzie funkcjonował – zgodnie z wytycznymi dla hoteli obowiązującymi na terenie całej Polski – do 50 proc. obłożenia. Od soboty będzie można również skorzystać z gastronomii hotelowej serwowanej w ogródku na świeżym powietrzu.  

– Dla całej branży turystycznej i hotelowej bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że od 8 maja hotele znowu zostały otwarte dla turystów. Tym bardziej cieszymy się, że już od najbliższej soboty Moxy Poznań Airport ponownie będzie mógł przyjąć długo wyczekiwanych gości – informuje Jacek Szymanowicz, Dyrektor Operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym – Nasza załoga jest w pełni przeszkolona i przygotowana do tego, by ugość wszystkich w przyjaznych i bezpiecznych warunkach, zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Mamy wielką nadzieję, że wraz ze stopniowym powrotem do normalności nasz obiekt będzie oferować pełen wachlarz swoich możliwości, z którego będą mogli korzystać nasi goście.

Moxy w Poznaniu to jeden z najnowszych obiektów na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. Dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Oferuje szybkie Wi-fi, gry planszowe, przekąski, energetyczną muzykę, a także siłownię ze sprzętem mającym dostęp do internetu i platform streamingowych, gdzie można wykonać trening 360 st. Jest bardzo dobrze usytuowany względem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania.

 

Ten wyjątkowy obiekt z dużym potencjałem i fantastyczną młodą załogą idealnie sprawdza się dla fanów nieszablonowych połączeń oraz wysmakowanych wnętrz pełnych dobrego designu i nieformalnej atmosfery. W swojej krótkiej historii działalności był partnerem ważnych lokalnych wydarzeń, zarówno artystycznych, jak i sportowych, w którym gościł znakomitych artystów oraz sportowców. Od momentu otwarcia Moxy Poznań Airport był partnerem wielu wydarzeń nie tylko związanych z lotniskiem. Bliskość Toru Poznań sprawia, że race’rzy biorący udział w wyścigach organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski zawsze mogą gościć blisko zawodów. Ponadto, poznańskie Moxy zarówno przy I jak i II edycji Summer Sky Festivalu, który odbywał się na terenie lotniska Ławica, gościł występujących artystów oraz ich fanów. Obiekt był również bazą noclegową przy okazji organizacji Brother Olympic Camp – Gwiazdy Igrzysk, które odbyło się na terenie Centrum Plek. Młodzi adepci Judo z całej polski szkolili swoje umiejętności pod okiem Fabio Basile – złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich z Rio 2016, który również gościł w progach Moxy Poznań Airport.

Marka Moxy to przede wszystkim przestronne powierzchnie do spędzania wspólnych chwil oraz pokoje pełne inteligentnych rozwiązań. Poznańskie Moxy swym wystrojem nawiązuje do lokalnych zakładów metalurgicznych Hipolita Cegielskiego. Industrialne wnętrza są pełne stali, betonu oraz miedzianych odcieni starego złota. „Watchery”, czyli charakterystyczne peryskopy namalowane na ścianach obiektu przez poznańskiego artystę podpisującego się jako Noriaki, dodają ducha street artu i nowoczesności.