AKTUALNOŚCI

18-02-2022

Moxy Poznań Airport najlepiej oceniony przez gości w gastronomii

Moxy Poznań Airport, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Moxy w krajach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) pod względem zadowolenia gości z gastronomii w styczniu 2022 roku.

– Bardzo się cieszymy, że w tym szczególnym i niełatwym dla naszej branży czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu recepcji i naszego koordynatora gastronomii, Krzysztofa Pellowskiego przyczyniła się do takich wyników. Dziękuję załodze Moxy Poznań Airport za wspaniale wykonaną codzienną pracę, która została doceniona przez naszych gości – mówi Aleksandra Tymofiejczuk – Niekrasz, p.o. kapitana Moxy Poznań Airport.

Ze względu na lokalizację hotelu przy lotnisku, goście doceniają przede wszystkim nasze śniadania, które w ostatnim czasie zostały ulepszone i wzbogacone o lokalne, świeże produkty. Ponadto, intensywnie rozwijamy nasz bar o autorskie koktajle oraz przekąski w stylu Moxy, które zdecydowanie są naszym największym atutem i cieszą się sporym uznaniem, nie tylko wśród gości hotelowych podkreśla Krzysztof Pellowski, koordynator gastronomii w Moxy Poznań Airport.

 

 

 

 

Moxy Poznań Airport to jeden z najnowszych hoteli na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego. 120 pokojowy hotel, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Dysponuje zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Oferuje szybkie wi-fi, gry planszowe, przekąski, energetyczną muzykę, a także siłownię ze sprzętem mającym dostęp do internetu i platform streamingowych, gdzie można wykonać trening 360 st.