AKTUALNOŚCI

27-01-2021

Mobilny punkt pobrań w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Pasażerowie odlatujący ze stołecznego portu mogą od 30 stycznia całodobowo, 7 dni w tygodniu skorzystać z możliwości wykonania szybkich testów diagnostycznych w kierunku COVID-19. Mobilny Punkt Pobrań (MPP) zorganizowany przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA zlokalizowany jest w należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem Terminalu Lotniska Chopina (strefa odlotów).

Okazanie negatywnego wyniku testu antygenowego wykonanego na minimum 4 godziny przed odlotem to wymóg, który został wprowadzony przez Królestwo Niderlandów.

Wejście do MPP znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu na wprost Terminala A Lotniska Chopina. Cena testu antygenowego w kierunku Covid-19 wynosi 200 zł. Preferowana jest płatność kartą. Wynik uzyskiwany jest po 20 minutach. Zaświadczenie z wynikiem wydawane jest w języku angielskim.

Każdy pozytywny wynik będzie zgłaszany do Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

 

 

Od 3 lutego do oferty MPP wprowadzony został również test RT-PCR.

Aby wykonać test należy zgłosić się do MPP odpowiednio wcześniej , ponieważ odbiór wyniku możliwy jest po 24 godzinach. Wyniki wydawane będą również w Mobilnym Punkcie Pobrań.

Cena tego testu to 520 złotych.

UWAGA! Oferta jest ograniczona ilościowo, a czas oczekiwania na wynik może się wydłużyć w przypadku wzmożonej zajętości analizatora.

MPP czynny jest całodobowo, codziennie.