AKTUALNOŚCI

10-06-2024

Matthieu Carrour Dyrektorem Operacyjnym ds. Marki Własnej Halo

Polski Holding Hotelowy z początkiem czerwca powołał Matthieu Carrour, Dyrektora Hampton by Hilton Warsaw Airport, na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. Marki Własnej Halo. Carrour będzie odpowiedzialny za hotele i obiekty nowej marki w całej Polsce, tym samym wzmacniając rozwój tego brandu. W dalszym ciągu pozostanie również Dyrektorem zlokalizowanego przy Okęciu hotelu Hampton by Hilton.

– Jako Dyrektor Operacyjny ds. Marki Własnej Halo czuję się zobowiązany do tego, aby każdy hotel Halo spełniał najwyższe standardy i oferował naszym gościom niezapomniane wrażenia. Będę ściśle współpracował z zespołem nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem naszych usług, tak aby każdy pobyt w Halo był inspirującym doświadczeniem. Wspólnie wzmocnimy markę Halo, która już dziś jest synonimem światowej jakości, wyjątkowej atmosfery i prawdziwej celebracji życia – podkreśla Matthieu Carrour, Dyrektor Operacyjny ds. Marki Własnej Halo oraz Dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Polski Holding Hotelowy wprowadził w październiku 2023 roku na rynek nową markę hotelową „Halo”. Halo to coś więcej niż tylko hotele i obiekty noclegowe. To filozofia czerpania radości z codzienności i celebrowania prostych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Halo zachęca do spędzania czasu na wspólnym jedzeniu, słuchaniu muzyki czy zabawach w gry planszowe. Dzięki swojemu unikalnemu podejściu Halo wyróżnia się na tle konkurencji i zyskuje coraz większe grono zwolenników. To idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od codziennej rutyny.

Halo Szczyrk, Halo Toruń, Halo Hel i Halo Szczecin to hotele i obiekty z Grupy PHH, które jako pierwsze przyjęły gości pod nową marką. W następnych latach holding planuje wprowadzić kolejne hotele Halo, między innymi w Międzyzdrojach, Krynicy, Wiśle, Kołobrzegu
i Zakopanem. Opis wszystkich hoteli i obiektów marki, a także aktualne oferty znajdują się na stronie www.halohotele.pl.
Matthieu Carrour z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2016 roku. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywał w dziale operacyjnym w Hampton by Hilton Warsaw Airport. Dalej rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. W 2021 roku pełnił funkcję Dyrektora Moxy Poznań Airport, a od 2022 roku jest Dyrektorem Hampton by Hilton Warsaw Airport.