AKTUALNOŚCI

20-09-2016

Mariusz Czerkawski na polu golfowym Sierra

Mariusz Czerkawski, ambasador Best Western Hotel Jurata, weźmie udział 8 października w Finale Morskiej Ligi Biznesu 2016 w klubie golfowym Sierra.

 

Turniej Morskiej Ligi Biznesu – od wielu lat jeden z najpopularniejszych i wzbudzających emocje turniejów golfowych w Polsce rozpoczyna się na początku maja a kończy Turniejem finałowym w październiku. W tym roku zawodnicy spotykali się co wtorek biorąc udział w rozgrywkach liczonych do klasyfikacji handicapu. Finał rozgrywek odbędzie się 8 października.

 

Mariusz Czerkawski, występujący w barwach Best Western Hotel Jurata od lat znany jest w środowisku golfowym – w ciągu dwóch lat gry doszedł do handicapu 5, wygrywając po drodze szereg turniejów golfowych, w tym World Golfers Poland Championship 2010 (w kategorii Celebrities). Mariusz Czerkawski to również a może przede wszystkim jedyny Polak, który grał w amerykańskiej lidze hokejowej NHL. Przez 12 lat brał udział w rozgrywkach ligowych najsilniejszych drużyn hokejowych świata, reprezentując najbardziej znane kluby hokejowe – Boston Bruins, Edmonton Oilers, New York Islanders, Montreal Canadiens i Toronto Maple Leafs i występując (także, jako jedyny Polak w historii) w meczu gwiazd NHL.

Położony pomiędzy zatoką a otwartym morzem,  tylko 300 metrów od plaży, w otoczeniu lasu sosnowego, Best Western Hotel Jurata to idealne miejsce na wypoczynek, również po sezonie. Świetnie przygotowana infrastruktura pozwala na ciekawe spędzenie czasu nawet jeśli aura nie jest łaskawa. Basen, kręgielnia, liczne atrakcje dla najmłodszych  oraz przepięknie położone ścieżki rowerowe i spacerowe to tylko część atutów hotelu. Mariusz Czerkawski współpracuje z hotelem nie tylko wizerunkowo ale również promując wśród gości hotelu aktywny i zdrowy styl życia.

 

Sierra Golf Club to 18 dołkowe pole klasy mistrzowskiej (72 par) oraz Akademia Golfa na którą składa się treningowe pole 9 dołkowe oraz driving range (26 osłoniętych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green.

Pole golfowe jest położone w niezwykłym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Parkowy charakter pola zachwyca graczy przede wszystkim swoim trudnym charakterem – z szybkimi greenami, zróżnicowanym terenem, z licznymi stawami i strumykami.

Na tym polu odbywały się i odbywają najważniejsze wydarzenia sportowe w golfie, m.in. kwalifikacje do Omega Golf Tournament, European Senior Men’s Team Championship by BMW 2014, European Senior Women’s Team Championship 2016, Profesional League pro Golf Tour LOTOS Polish Open 2015 transmitowanego na żywo w TVP Sport.