AKTUALNOŚCI

11-10-2016

Mamy pracę dla profesjonalistów!

– Szukamy osób ambitnych, które chcą się rozwijać w hotelach najlepszych światowych marek i które myślą o pracy w hotelarstwie długoterminowo – mówi Grzegorz Wieczorek, Dyrektor ds. Operacyjnych Chopin Airport Development. – Na tę chwilę Spółka ma ponad 30 wakatów, ale warto się spieszyć.

Potrzebni są pracownicy gastronomii, recepcji, działów sprzedaży, magazynów oraz housekeepingu na różnych szczeblach i z różnym doświadczeniem – wszystko  w związku z dynamicznym rozwojem i coraz lepszą pozycją hoteli Spółki na rynku w Polsce a także planowanymi otwarciami kolejnych hoteli w ciągu najbliższych dwóch lat: MOxy w Pyrzowicach i Renaissance przy warszawskim Lotnisku Chopina.

Pięciogwiazdkowy Hotel Renaissance, którego otwarcie planowane jest na 2017 rok, będzie jednym z najlepszych hoteli w Europie i pierwszym hotelem marki Renaissance w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek ma 11 kondygnacji, w tym 3-poziomowy parking. W 225 pokojach będzie mogło zamieszkać do 400 gości. Hotel będzie dysponował także pięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 650m. kw., basenem, gabinetami kosmetycznymi, centrum fitness oraz restauracją. Na potrzeby tego hotelu, szukamy już teraz ludzi z pasją, którzy będą chcieli uczestniczyć w otwarciu – mówi Wieczorek.

– Mamy dużo do zaoferowania kandydatom: wiarygodność zatrudnienia u pracodawcy z ugruntowaną pozycją na rynku, możliwość pracy z najlepszymi fachowcami w branży a także możliwość poznania systemów i procedur pracy największych międzynarodowych marek hotelarskich. – Dodatkowo, zaangażowanie w otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu to istotna wartość w CV – to potwierdzi każdy rekruter. Dlatego też mierzymy wysoko. Szukamy ludzi, którzy chcą dać coś od siebie, którzy mają pomysł na przyszłość i chęci rozwoju.

Aktualnie, pracę można znaleźć we wpisanych na stałe w mapę turystyczną Warszawy hotelach Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz Courtyard by Marriot Warsaw Airport ale również na Pomorzu. Dwa hotele Spółki na północy Polski – Hampton by Hilton Gdańsk Airport oraz Best Western Hotel Jurata również szukają pracowników. W Best Western Hotel Jurata, Spółka jest dodatkowo w trakcie wyboru nowego operatora gabinetu kosmetycznego – szuka przedsiębiorców i marek kosmetycznych, które chciałyby długoterminowo uczestniczyć w rozwoju hotelu.

Ogłoszenia dotyczące pracy można znaleźć na stronie Spółki Chopin Airport Development – www.phh.pl  w zakładce ‘Oferty Pracy’ (https://phh.pl/oferty-pracy)