AKTUALNOŚCI

28-09-2016

Chopin Airport Development współpracuje z Sawa Taxi

– Przy wyborze korporacji taksówkowej, istotne było dla nas dostarczenie odpowiedniego standardu usług dla gości hoteli a więc obsługi w języku angielskim, możliwości zamówienia taksówki przez internet, płatności kartą jak również podwyższony standard samych samochodów – mów Krzysztof Kulikowski, Dyrektor Biura Zakupów.

Sawa Taxi spełnia te kryteria: kierowcy są szkoleni do obsługi w języku angielskim, zaś system rozliczeń z klientami jest sprawny i elastyczny – taksówki można zamawiać nie tylko przez internet ale również specjalną, darmową aplikację na smartfony.

W czasach powstania, SAWA Taxi była pierwszą korporacją w Polsce z flotą jednakowej marki samochodów – Mercedes. Dzisiaj spółka ma flotę złożoną z różnych marek aut, choć goście hoteli Chopin Airport Development mogą korzystać z ponad 200 samochodów premium, głównie mercedesów klasy E i S.

Dodatkowo, goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport, mogą liczyć na preferencyjną cenę za kurs z hotelu na Lotnisko im. Chopina. Oraz na to, że taksówka podwiezie ich pod same drzwi terminalu.

Sawa Taxi od lat jest siecią akredytowaną przez Lotnisko im. Chopina w Warszawie.

Hampton by Hilton Warsaw Airport w Warszawie zlokalizowany jest w pobliżu Lotniska Chopina, w niewielkiej odległości od największej warszawskiej dzielnicy biznesowej. Trzygwiazdkowy hotel posiada 116 pokoi. W 2016 roku, TripAdvisor zaliczył Hampton by Hilton do grona 10 najlepiej ocenianych hoteli zlokalizowanych w Warszawie. Jest również najwyżej ocenianym hotelem trzygwiazdkowym i najlepiej ocenianym hotelem sieci Hilton w Polsce.

Od otwarcia w 2013 roku Hampton by Hilton Warsaw Airport przyjął już ponad 100 tys. gości.

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Obiekt posiada 236 pokoi i 15 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 1000 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości.