AKTUALNOŚCI

07-05-2021

Hotele PHH z Certyfikatem Dobrych Praktyk

Hotele należące do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego wzięły udział w Certyfikacji Podmiotów Turystycznych. Certyfikacja prowadzona przez Polską Organizację Turystyczną zakończyła się przyznaniem Certyfikatu Dobrych Praktyk, który potwierdza, że w obiektach realizowany jest Polski Bon Turystyczny i świadczone są usługi zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi. Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa gości w hotelach, które od 8 maja ponownie zostaną otwarte.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży turystycznej, która w czasie pandemii znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu Certyfikacji Podmiotów Turystycznych. Przedsiębiorcom, którzy będą realizować program Polski Bon Turystyczny według wysokich standardów, zostanie przyznany Certyfikat Dobrych Praktyk, który będzie promował podmioty turystyczne, realizujące usługi turystyczne przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości.

 

 

– Dla nas priorytetem jest to, aby nasi goście, jak również nasi pracownicy, czuli się bezpieczni w naszych obiektach – informuje Barbara Podwysocka, dyrektor Pionu Bezpieczeństwa w Polskim Holdingu Hotelowym – dlatego, w tym szczególnym czasie, jeszcze większy nacisk kładziemy na to, aby we wszystkich hotelach spółki były spełnione najwyższe standardy bezpieczeństwa, a uzyskane Certyfikaty Dobrych Praktyk są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Celem projektu jest promocja obiektów noclegowych oraz organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny profesjonalnie prowadzą swoją działalność oraz świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie. W Projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorcy turystyczni oraz organizacje pożytku publicznego prowadzące działalność polegającą na świadczeniu usług hotelarskich lub organizacji imprez turystycznych, zarejestrowane do udziału w programie Polski Bon Turystyczny.