AKTUALNOŚCI

14-07-2023

Hotel Zagroń Szczyrk przeszedł totalną metamorfozę

Po zakończonej modernizacji Zagroń Szczyrk działa już jako trzygwiazdkowy hotel i udostępnia nowocześnie urządzone, komfortowe pokoje z balkonami i bajecznymi widokami na szczyty Beskidu Śląskiego. Hotel przeszedł totalną metamorfozę i zachęca turystów do wypoczynku w swoich odmienionych wnętrzach w otoczeniu beskidzkiej przyrody.  

– Zgodnie z naszymi zapowiedziami przeprowadziliśmy totalny remont Ośrodka Zagroń w Szczyrku, który funkcjonuje już jako trzygwiazdkowy hotel i tym samy dołączył do grona wypoczynkowych hoteli w Grupie PHH. Chcemy, aby nasza baza hotelowa funkcjonowała na jak najwyższym poziomie, by spełnić oczekiwania naszych gości. Tym bardziej cieszymy się, że z takim powodzeniem zrealizowaliśmy naszą inwestycję w Szczyrku, zgodnie z przyjętym przez nas planem działań i w ramach środków ujętych w biznesplanie, z których część pochodzi również z funduszy państwowych. Beskidy są piękne o każdej porze roku, dlatego zachęcamy wszystkich do wypoczynku w naszym nowo wyremontowanym hotelu wśród pięknych, górskich widoków – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.  

Zagroń w Szczyrku to przepięknie położony hotel na zboczu Klimczoka w Beskidzie Śląskim, który dzięki rozbudowanej i bogatej ofercie spełnia zarówno oczekiwania gości ceniących aktywny wypoczynek, jak i tych poszukujących spokoju i relaksu w zaciszu gór i zieleni. Do dyspozycji gości pozostaje 95 w większości świeżo wyremontowanych pokoi i apartamentów. Część z nich posiada balkony z zapierającym dech w piersiach widokiem, część ma do dyspozycji wygodne patio, inne sąsiadują z przestronnym tarasem. Perełką Zagronia są niewątpliwie dwa dwupoziomowe apartamenty dobudowane na 4. kondygnacji hotelu, z pięknym widokiem na Skrzyczne, rozciągającym się z panoramicznych okien.

 

Dotychczasowa recepcja zmieniła swoje położenie i razem z lobby hotelowym zyskała zupełnie nowy design. Powierzchnie ogólnodostępne, korytarze hotelowe, klatki schodowe oraz pokoje i apartamenty mają teraz jednolity, funkcjonalny charakter. Zagroń to niewątpliwie zielona enklawa, oferującą gościom głęboki relaks, a dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji w Szczyrku, jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu przez cały rok.

Hotel Zagroń Szczyrk*** oferuje niezapomniane pobyty w otoczeniu malowniczych wzgórz Beskidu Śląskiego. Położony jest na zboczu Klimczoka, 800 m od centrum Szczyrku. Do dyspozycji gości pozostaje 95 w większości świeżo wyremontowanych pokoi i apartamentów. Wszystkie pokoje w Szczyrku charakteryzuje dobrze przemyślany, nowoczesny wystrój, część z nich posiada balkony lub  sąsiaduje z tarasem. W hotelu dostępny jest duży basen, kompleks saun ze strefą relaksu i sala gimnastyczna. Hotelowe bistro serwuje pyszne dania, oparte na świeżych, regionalnych produktach. Najmłodsi mogą korzystać z sali zabaw oraz przestronnego placu zabaw, wyposażonego w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice i wiele innych atrakcji. Hotel posiada również w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne. W sezonie powakacyjnym jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych, a także imprez integracyjnych.

www.zagronszczyrk.pl