AKTUALNOŚCI

29-05-2018

Moxy Katowice rekrutuje Millennialsów

Jednym z partnerów zakończonych w ubiegły weekend Juwenaliów Śląskich był Hotel Moxy Katowice Airport, którego otwarcie jest przewidziane na koniec wakacji. Hotel w Pyrzowicach wprowadza na polski rynek nową markę hotelową, która cechuje się odważnymi rozwiązaniami i jest mocno ukierunkowana na gości szukających hoteli z nowoczesnym wystrojem, oferujących komfortowe powierzchnie wspólne i swobodną atmosferę. Aktualnie trwają poszukiwania załogi, która pod wodzą Kapitana (dyrektor hotelu Moxy) będzie prowadzić stupokojowy hotel przy samym lotnisku. Zespołu załogi poszukiwano również podczas Juwenaliów.

Osoby, które odwiedziły strefę Moxy na Juwenaliach Śląskich mogły posłuchać koncertów na wygodnych pufach i leżakach, wylosować gadżety w „kole fortuny”, zrobić sobie zdjęcia na portale społecznościowe i przede wszystkim zapoznać się z Kapitanem i dowiedzieć się jakich osób szuka do swojej załogi. „Chociaż szukamy osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem to zdecydowaliśmy się na stoisko na Juwenaliach, bo szukamy ludzi, którzy lubią nowe doświadczenia, ich styl jest swobodny i nieskrępowany – dokładnie taki jak styl hoteli Moxy” – mówi Monika Michałek, Kapitan Moxy Katowice Airport Hotel.

Hotel mieści się tuż naprzeciwko terminalu A lotniska Katowice i przyjmie pierwszych gości pod koniec wakacji. Właścicielem obiektu jest spółka Chopin Airport Development. Moxy w Katowicach będzie szóstym hotelem w portfelu Chopin Airport Development i piątym obiektem przylotniskowym. Do dyspozycji gości oddane zostanie 100 pokoi na 5 kondygnacjach.

 

Moxy Katowice charakteryzuje się niestandardowym wystrojem, dużymi, atrakcyjnymi przestrzeniami wspólnymi, jest bardzo nowoczesny i nieszablonowy. Jest budowany i wyposażany z myślą o generacji Y, czyli ludziach którzy nie znają świata bez internetu. W hotelach marki Moxy jest więc dla nich bardzo szybkie Wifi, bar otwarty 24/7, gry planszowe, przekąski, energetyczna muzyka i duże ekrany TV w pokojach – przystosowane do podłączenia treści online i gier.

W hotelu w Pyrzowicach wystrój będzie miał elementy śląskie. W lobby będzie witać gości górniczy wagonik, a także duży stół, modny „Communal table”. Centralnym punktem parterowej części hotelu będzie wyspa barowa. Tu będzie można pracować, odpocząć, porozmawiać, a także załatwić hotelowe formalności czy wypocząć przy drinku. Duży nacisk projektanci wnętrz położyli na funkcjonalność i design wyposażenia: sofy, fotele, siedziska, krzesła i stoliki mają być wygodne i ciekawe dla oka. Całości dopełnią pojawiające się tu i tam motywy graficzne szybów kopalnianych.