AKTUALNOŚCI

06-06-2018

Chopin Airport Development ma nowego Revenue Managera

Chopin Airport Development (CAD) wzmacnia się o kolejnego fachowca  – od czerwca Mariusz Kowacki objął stanowisko Revenue Managera w Biurze Zarządu spółki.

 

Chopin Airport Development daje duże możliwości rozwoju osobistego. Cieszę się, że od dziś staję się częścią tego zespołu – mówi Mariusz Kowacki. – Praca na stanowisku RM’a w Biurze Zarządu to duże wyzwanie, ale także satysfakcja w tworzeniu strategii firmy. CAD
to miejsce, w którym będę mógł wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, a także nadal zdobywać doświadczenie przy realizacji nowych zadań i projektów w zakresie „revenue management”.

Nasza firma zyskała kolejnego wysokiej klasy fachowca – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. – Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie naszego Revenue Managera przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju spółki, a także pozwolą na osiągniecie wzrostu przychodów CAD.

 

Wcześniej Mariusz Kowacki związany był z Orbisem, gdzie rozpoczął swoją karierę w 2005 r. w Hotelu Gdynia. Następnie zajmował stanowisko Kierownika ds. Zarzadzania Przychodami kolejno w Novotel Gdańsk Marina, Novotel Gdańsk Centrum i Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto. W 2015 r. objął stanowisko Kierownika ds. Rezerwacji w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Odpowiadał m. in. za tworzenie i realizację strategii sprzedażowej, zajmował się analizą wyników działalności hotelu, a także sprawował nadzór nad jakością i standardami świadczonych usług.