AKTUALNOŚCI

02-10-2019

Hotel Moxy Katowice Airport świętuje pierwsze urodziny

W piątek, 27 września hotel Moxy Katowice Airport, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, świętował swoje pierwsze urodziny. Impreza dla gości hotelu obfitowała w szereg atrakcji. Goście bawili się przy dobrej muzyce, urodziny uświetnił występ iluzjonisty i nie zabrakło także lokalnych przysmaków. Atrakcje imprezy oddawały w pełni charakter marki Moxy.

Dokładnie 22 września 2019 minął rok od otwarcia Moxy Katowice Airport, hotelu należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego – pierwszego obiektu marki Moxy w Polsce.

– Moxy to styl życia, niesamowita energia – zarówno załogi jak i gości. Wszyscy dzielimy pasję i niespożytą chęć życia. To wielka przyjemność wprowadzać taką markę na rynek – mówi Monika Michałek, Kapitan Hotelu Moxy Katowice Airport. 

Moxy to hotele pełne dobrej energii, której nie zabrakło także podczas imprezy urodzinowej. Na urodzinach oczywiście znalazł się również tort i szampan, muzykę na żywo serwował DJ, a gości zabawiał iluzjonista,  dodając wieczorowi magii. Aby uniknąć nudnego cateringu, Moxy nieszablonowo wybrało foodtrucki, w których serwowano gumiklyjzy – kluski śląskie z różnymi dodatkami oraz burgery.

 

 

 

Hotel Moxy Katowice Airport ma 100 pokoi i jest jedynym sieciowym hotelem położonym przy pyrzowickim lotnisku. Marka Moxy należy do Marriott International. Jeszcze w tym roku PHH otworzy kolejny hotel Moxy, tym razem przy lotnisku Ławica w Poznaniu.

Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym. Celem działania holdingu jest utworzenie silnego i profesjonalnego polskiego podmiotu hotelowego, konkurencyjnego w branży, sprawnie zarządzającego bazą obiektów należących do Skarbu Państwa. W portfelu PHH znajduje się obecnie 9 obiektów, zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie, Międzyzdrojach i na Półwyspie Helskim. Jeszcze w 2019 roku otworzy się kolejny hotel – Moxy w Poznaniu. W 2019 roku Polski Holding Hotelowy obejmie całość udziałów spółek AMW Hotele, Gliwickiej Agencji Turystycznej, Hoteli Olsztyn oraz Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych. Dzięki temu w grupie kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego znajdzie się łącznie 30 obiektów hotelarskich. Ponadto, w ramach umowy z PHN o zarządzanie, w najbliższych latach PHH otworzy Moxy & Residence Inn w Warszawie.