AKTUALNOŚCI

15-06-2016

Hotel Jurata w sieci Best Western

15 czerwca 2016 roku, Hotel Jurata, jeden z obiektów zarządzanych przez Spółkę Chopin Airport Development, wszedł do sieci Best Western.

Hotel Położony jest na ul. Świętopełka 11, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, tuż przy wydmach i zaledwie 300 m od plaży, co stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich gości, którzy chcą wypocząć nad morzem lub aktywnie spędzić czas. BEST WESTERN Hotel Jurata to jedyny obiekt tej międzynarodowej sieci na Półwyspie Helskim.

Do dyspozycji gości jest 45 pokoi zlokalizowanych na trzech piętrach, które zostały dostosowane do standardów Best Western. Pokoje wyposażone są w m.in. telewizory LED, czajniki, żelazka i deski do prasowania, Wi-Fi, lodówki oraz mini sejfy. Na całoroczną ofertę hotelu składa się dodatkowo bogate zaplecze sportowe i wellness – goście hotelu mogą skorzystać z krytego basenu, kręgielni, siłowni, boiska wielofunkcyjnego i kortów tenisowych. Do ich dyspozycji jest również nowoczesna strefa SPA, m.in. sauna, jacuzzi oraz możliwość wykupienia zabiegów kosmetycznych.

 

Dla gości biznesowych przygotowano w pełni wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni 178 m2 z dostępem do światła dziennego, z możliwością podziału na dwie mniejsze o powierzchniach 103m2 i 75m2. Oprócz klientów biznesowych, hotel przygotował również ofertę dla osób, które poza ścisłym sezonem uprawiają różne dyscypliny sportowe, takie jak nordic walking, bieganie czy jazdę na rowerze. Promocję hotelu w kontekście całorocznej oferty sportowej i wellness ma wesprzeć współpraca z Mariuszem Czerkawskim – najsłynniejszym polskim hokeistą, a obecnie zapalonym golfistą.

BEST WESTERN Hotel Jurata to pierwszy obiekt Best Western na Półwyspie Helskim, co stanowi dla nas niewątpliwe wyróżnienie i daje możliwość przyciągnięcia większej liczby gości dzięki międzynarodowej renomie sieci. Już w momencie dołączenia hotelu do Best Western obłożenie na sezon letni wyniosło 100% – liczymy na to, że dzięki atrakcyjnym ofertom, doskonałej lokalizacji i wysokiemu standardowi, zainteresowanie naszym hotelem utrzyma się na wysokim poziomie również poza ścisłym sezonem wakacyjnym – powiedział Gheorghe Cristescu, Prezes Zarządu spółki Chopin Airport Development.