AKTUALNOŚCI

26-01-2024

Holiday Inn Express Rzeszów Airport w czołówce hoteli IHG według opinii gości

Holiday Inn Express Rzeszów Airport osiągnął ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” i tym samym znalazł się w czołówce najlepiej ocenianych hoteli IHG w Europie Północnej w tej kategorii w 2023 roku.

Opinie gości w hotelach InterContinental Hotels Group „Guest Love” to wskaźnik procentowy pozytywnych ocen z pobytu, w stosunku do wszystkich wystawionych. Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport za osiągnięcie w 2023 roku wyniku ponad 92 proc. pozytywnych opinii gości „Guest Love” otrzymał najwyższą nagrodę „ELITE” w ramach programu motywacyjnego Building Brilliance sieci IHG.

– Jestem bardzo dumny z naszego zespołu Holiday Inn Express Rzeszów Airport i dziękuje każdemu pracownikowi hotelu z osobna. Poświęcenie i ciężka praca zespołu zaowocowały osiągnięciem najważniejszego dla nas celu – zadowolenia naszych gości. Tym bardziej ta nagroda cieszy, bo była przyznana za opinie gości w bardzo pracowitym dla nas roku – rekordowym pod kątem obłożenia niemalże 92 proc. w skali roku i ceny średniej. Cieszę się, że goście do nas wracają i doceniają naszą gościnność – podkreśla Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport to trzygwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group. Hotel zlokalizowany jest zaledwie kilkaset metrów od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, tuż obok G2A Areny i około 12 kilometrów od centrum Rzeszowa. Ten 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli tej klasy w Europie. Strefy wspólne, zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi obiektów ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. Pokoje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.