AKTUALNOŚCI

30-07-2019

Hampton by Hilton Warsaw Airport w galerii sławy Trip Advisor

Po raz piąty z rzędu, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, Hampton by Hilton Warsaw Airport otrzymał certyfikat jakości TripAdvisor. Wyróżnienie „Certificate of Excellence” jest przyznawane obiektom, które regularnie otrzymują dużą liczbę pozytywnych recenzji w serwisie TripAdvisor. Kolejne wyróżnienie zapewniło Hamptonowi miejsce w Galerii Sławy TripAdvisor. Ponadto, już 7 razy z rzędu hotel otrzymał najwyższy możliwy wynik „Outstanding” w audycie jakości sieci Hilton.

– Wysoka jakość leży w DNA naszego hotelu – mówi Łukasz Karpiński, dyrektor hotelu – Zaledwie kilka procent hoteli na świecie trafia do galerii sław TripAdvisor, dlatego szczególnie miło jest znaleźć się w tym zaszczytnym gronie.

Od otwarcia w 2013 roku, hotel otrzymuje bardzo wysokie oceny nie tylko od gości, ale także osiąga wybitne wyniki w audytach jakości sieci Hilton.

Trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany przy lotnisku Chopina posiada 116 pokoi. W hotelu znajduje się także restauracja i bar serwujący przekąski 24 godziny na dobę oraz sala konferencyjna, sala fitness i work zone.