AKTUALNOŚCI

19-12-2022

Grupa PHH przekazała 100 paczek dla Bohaterów

W tym roku Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego włączyła się w XII edycję Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera i przygotowała 100 paczek, które zostały przekazane kombatantom na terenie całej Polski.

Otrzymaliśmy wielkie wsparcie od Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego na czele z Panem Prezesem, Gheorghe Marianem Cristescu i Panem Dyrektorem Jackiem Szymanowiczem. To dla nas kolejna niespodzianka i wielkie dobro, szczególnie w tak trudnych czasach. Właśnie dzięki takim ludziom o dobrych sercach możemy sprawić, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia stały się choć trochę piękniejsze dla naszych Bohaterów – zaznaczył Tomasz Sawicki, prezes Stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”.

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera to ogólnopolska akcja, podczas której od listopada zbierane są produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz artykuły chemiczne. Podczas tegorocznej – XII edycji tej akcji udało się przygotować ponad 2000 paczek dla kombatantów w całej Polsce, z czego 100 paczek zostało przygotowanych przez Grupę PHH.

Grudzień dla wszystkich naszych pracowników to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w ciągu roku, to czas dzielenia się dobrem nie tylko z najbliższymi, ale również lub przede wszystkim z najbardziej potrzebującymi. Staramy się być zawsze blisko ludzi i nieść pomoc oraz wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne, co również określa nas jako hotelarzy. W tym roku szczególnie pragniemy oddać hołd i szacunek Bohaterom, którzy w trudnych czasach naszej ojczyzny mieli odwagę walczyć za naszą wolność. Dzięki takim pięknym postaciom również my, hotelarze i ludzie turystyki, mamy wielki przywilej żyć w wolnym kraju, funkcjonować i rozwijać się. W tym świątecznym okresie czujemy potrzebę spotkania się z naszymi kombatantami, przekazania im świątecznych paczek, a także spędzenia z nimi czasu, który jest największą wartością, zarówno dla nich, jak i dla nas – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.