AKTUALNOŚCI

29-04-2019

Finał akcji “Wielkanoc bez Granic”

W Poniedziałek Wielkanocny w dwóch naszych hotelach: Renaissance Warsaw Airport Hotel oraz Courtyard by Marriott Warsaw Airport, w ramach akcji Wielkanoc Bez Granic odbyło się uroczyste śniadanie dla cudzoziemców pracujących lub studiujących w Polsce.

Polski Holding Hotelowy po raz pierwszy był Partnerem akcji, której celem jest budowanie relacji międzykulturowych i przełamywanie barier poprzez spotkania przy wspólnym stole.

Był to wyjątkowy czas, spędzony na wspólnych rozmowach i dzieleniu się wspólnymi doświadczeniami. W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu obcokrajowców z różnych zakątków Europy i Świata.

 

Organizatorem akcji jest Instytut Myśli Schumana. Celem inicjatywy jest budowanie relacji między Polakami a obcokrajowcami studiującymi lub pracującymi w Polsce. Jak tłumaczą organizatorzy akcji – dobre, osobiste relacje pomogą osobom, które przebywają w Polsce, poznać naszą kulturę, tradycję i wiarę chrześcijańską. Ten jedyny w swoim rodzaju projekt jest kontynuacją dzieła „Wigilia bez Granic”, którą Instytut Myśli Schumana z dużym sukcesem organizuje od lat.