AKTUALNOŚCI

06-09-2017

Chopin Airport Development wzmacnia Departament Finansowy

– Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Chopin Airport Development – mówi Paulina Mazurkiewicz-Kurek. – To spółka, która obecnie bardzo dynamicznie się rozwija, więc jest to dla mnie duże wyzwanie, ale także doskonała szansa na własny rozwój. Jako dyrektor Biura Finansów będę się zajmować finansami spółki w kontekście jej obecnych i przyszłych planów ekspansji na polskim rynku hotelowym.

– To bardzo dobrze, że Spółka została wzmocniona o kolejnego wysokiej klasy fachowca – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Prezes Chopin Airport Development. – Zbudowaliśmy zespół, który doskonale wypełni założenia naszej, nastawionej na dynamiczny rozwój, strategii.

Wcześniej Paulina Mazurkiewicz-Kurek zajmowała się finansami i audytem w Orbisie, gdzie była również project managerem. W spółce Orbis Transport, jako członek zarządu była także dyrektorem finansowym. Wcześniej pracowała dla francuskiego Accor’a, gdzie zajmowała się m.in. wprowadzaniem marek Accor na rynki polski i litewski, w tym także finansowaniem połączenia Accoru i Orbisu. Paulina Mazurkiewicz-Kurek była odpowiedzialna za przygotowanie pierwszych na polskim rynku hotelarskim leasingów odwróconych.