AKTUALNOŚCI

15-09-2023

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town najlepiej oceniony wśród gości sieci Best Western

Na podstawie danych z aplikacji Medallia Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town zajął zaszczytne 1. miejsce w najważniejszym wskaźniku satysfakcji z pobytu w hotelach Best Western Gości za sierpień 2023. Wskaźnik ten określa najwyższy średni wynik satysfakcji “Overall Score” uzyskany wyłącznie na podstawie recenzji on-line.

To wyjątkowe wyróżnienie naszej ciężkiej pracy, ponieważ udało się uzyskać taki wynik w momencie, kiedy hotel miał średnie obłożenie na poziomie 90 proc. Zostaliśmy ocenieni najwyżej wśród hoteli naszego regionu w aż 4 kategoriach. Dziękujemy bardzo za Wasze zaufanie. Wasze opinie dają nam motywację do dalszej ciężkiej pracy. Zapraszamy do Olsztyna!mówi dyrektor BWP Hotel Olsztyn Old Town, Łukasz Uliszewski.

 

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w sercu Olsztyna, zaledwie 600 metrów od Starego Miasta. Do dyspozycji gości pozostają 83 komfortowe pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz klimatyczna restauracja. Po niedawnej modernizacji, hotel stał się jednym z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo-konferencyjnych w mieście. Dysponuje czterema salami konferencyjnymi w tym salą bankietową, umożliwiającą organizację przyjęć dla nawet 150 osób. W obiekcie znajduję się parking podziemny.