AKTUALNOŚCI

25-01-2022

Best Western Hotel Jurata drugi w pozyskiwaniu gości lojalnościowych

Hotel Best Western Jurata, należący do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zajął drugie miejsce wśród hoteli Best Western w Polsce, Finlandii i na Litwie w pozyskaniu największej liczby gości w programie lojalnościowym Best Western Rewards w 2021 roku. 

Codziennie stajemy na wysokości wyzwań naszego nadmorskiego hotelu i staramy się zapewnić naszym gościom jak najlepszą obsługę, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak również miłej i rodzinnej atmosfery. Dziękuję całemu mojemu zespołowi za wspaniale wykonywaną pracę, która jest doceniana zarówno przez gości, jak i przez samą sieć Best Western – podkreśla Michał Szopa, dyrektor Best Western Hotel Jurata.

Zespół recepcji hotelu w Juracie zdobył jeden z najwyższych wyników w zapisywaniu gości do programu lojalnościowego Best Western Rewards (BWR) wśród hoteli w Polsce, Finlandii i na Litwie, zdobywając łącznie 124 500 punktów Best Western Rewards. Pracownicy hoteli w ramach podziękowania za ich zaangażowanie nagradzani są punktami BWR, które mogą wymieniać na bezpłatne pobyty w hotelach, różnego rodzaju nagrody lub przekazywać na cele charytatywne.

Best Western Hotel Jurata to kameralny trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 75 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa i jest idealnym miejscem na wypoczynek, jak również organizację spotkań biznesowych.

Program lojalnościowy Best Western Rewards® to wielokrotnie nagradzany program  dedykowany dla gości  Best Western Hotels & Resorts . Dołączenie do programu jak i uczestnictwo są bezpłatne. Członkowie klubu otrzymują 10 punktów za każdego wydanego dolara lub nagrody od linii lotniczych/partnerów za każdy pobyt objęty programem lojalnościowym. Zdobyte punkty nie ulegają przedawnieniu i można je wymieniać na bezpłatne noclegi w ok. 4200 hotelach w ponad 100 krajach na całym świecie, zamieniać na różnego rodzaju nagrody lub przekazać na cele charytatywne.