AKTUALNOŚCI

01-07-2024

Awanse w Grupie Polski Holding Hotelowy

Z początkiem lipca br. funkcję dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence oraz dyrektora operacyjnego w regionie północnym w Polskim Holdingu Hotelowym objęła Dominika Romel, dotychczasowa dyrektor Hampton By Hilton Gdańsk Airport. Natomiast stery w Gdańskim Hamptonie przejęła Katarzyna Wieleba, dotychczasowa zastępczyni dyrektora hotelu. W Holiday Inn Express Rzeszów Airport Hotel nowym dyrektorem został Piotr Meisel.

Dominika Romel jest związana z Polskim Holdingiem Hotelowym od 2018 roku. W okresie 2019-2024 pełniła funkcję dyrektora hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport. Jest absolwentką technikum hotelarskiego oraz magistrem turystyki i rekreacji. Hotelarka z zamiłowania, konsekwentnie od 20 lat.

Katarzyna Wieleba jest magistrem Turystyki i Hotelarstwa Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa. W branży hotelarskiej pracuje od 18 lat, budując swoją karierę zawodową na wszystkich szczeblach poszczególnych stanowisk w 3, 4 i 5-cio gwiazdkowych hotelach. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2019 roku, gdzie do 2024 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora w Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

Piotr Meisel jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Z branżą związał się blisko 30 lat temu, stawiając pierwsze kroki w największej na świecie sieci hoteli Marriott International. Przez lata zdobywał doświadczenie operacyjne oraz managerskie w hotelach na południu Polski. Od ponad 10 lat pracuje także jako szkoleniowiec i doradca dla firm sektora HoReCa.

Hampton by Hilton Gdańsk Airport to trzygwiazdkowy hotel, należący do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide. Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 14 km od centrum Gdańska i 20 km od centrum Gdyni. Czterokondygnacyjny budynek oferuje gościom 116 pokoi, hub bar, siłownię i przestrzeń konferencyjną z centrum biznesowym. Przy hotelu znajduje się parking.

Golden Tulip Gdańsk Residence to nowoczesny obiekt marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Zlokalizowany jest tuż przy piaszczystej plaży w gdańskim Jelitkowie, 4 km od sopockiego molo i 9 km od centrum Gdańska. Obiekt posiada 195 pokoi i apartamentów z aneksami kuchennymi, rozmieszczonych w kilku kameralnych budynkach. W kompleksie znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz kameralne centrum wellness z basenem, brodzikiem dla dzieci, sauną suchą i parową oraz jacuzzi. Przy obiekcie znajduje się parking.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport to trzygwiazdkowy hotel należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group. Jest zlokalizowany zaledwie kilkaset metrów od Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, tuż obok centrum konferencyjnego G2A Arena i około 12 kilometrów od centrum Rzeszowa. Ten 120-pokojowy obiekt jest jednym z najnowocześniejszych hoteli Holiday Inn Express w Europie. Strefy wspólne zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi marki. Pokoje dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.