AKTUALNOŚCI

03-10-2019

Artur Derela nowym dyrektorem hotelu Best Western Jurata

 Od 1 października Artur Derela dołączył do Polskiego Holdingu Hotelowego. We wrześniu br. zakończył współpracę z hotelem Mercure Warszawa Grand i objął stanowisko dyrektora hotelu Best Western w Juracie. Ewa Szczepańska dotychczasowa dyrektor hotelu w Juracie objęła stery w Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. W latach 1998–2008 pracował najpierw w dziale sprzedaży warszawskiego Novotelu Centrum, a później został szefem sprzedaży hotelowej. Następnie przez blisko dwa lata pełnił obowiązki zastępcy dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum. Z kolei w latach 2010–2016 pełnił rolę dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu oraz w Poznaniu. Przez ostatnie 2 lata Artur Derela kierował hotelem Mercure Grand w Warszawie.

 

– Cieszę się, że do naszego zespołu managerów dołączył wysokiej klasy fachowiec na rynku hotelowym – Artur Derela, który pokieruje hotelem Best Western Jurata. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej spółce –  mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Best Western Hotel Jurata to kameralny trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesny obiekt dysponuje 45 komfortowymi pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa i jest idealnym miejscem na wypoczynek jak również organizację spotkań biznesowych.

Dotychczasowa dyrektor hotelu Best Western Jurata – Ewa Szczepańska, która zarządzała nim od 2017 roku, została dyrektorem Golden Tulip Międzyzdroje Residence.